Gry   »   Aktualności   »   Saints Row IV - milion dolarów za limitowaną edycję gry

Aktualności

rss

Saints Row IV - milion dolarów za limitowaną edycję gry

2013.08.10//  J. Kruczek
Saints Row IV jest grą szaloną, ale chyba nikt się nie spodziewał, że to szaleństwo udzieli się wydawcy Wiemy już, że gra otrzyma sporo ciekawych edycji limitowanych, ale najnowsza zapowiedziana wersja miażdży wszystko.
Firma Deep Silver zapowiedziała unikatową edycję gry. Nosi ona nazwę Super Dangerous Wad Wad Edition i przyćmiewa wszystkie wydania specjalne gier. Zestaw posiada dwa minusy. Na rynek trafi tylko jeden egzemplarz i będzie on kosztował okrągłe milion dolarów. Dużo? Pora więc się zapoznać ze składem, a ten wgniata w fotel.
Saints Row IV
Saints Row IV Saints Row IV
Saints Row IV

Przede wszystkim otrzymamy grę Saints Row IV w wersji Commander in Chief Edition. Do tego dojdzie replika Dubstep Gun w skali 1:1. Mając taki karabin można się będzie wybrać na dzień szkolenia szpiegowskiego, po którym gracz poleci w kosmos wraz z firmą Virgin Galactic. Pobyt na Ziemi umili roczne członkostwo w E25 Super Car Club. Do członkostwa zostanie dodany na własność samochód Lamborghini Gallardo w najnowszej wersji.
Jeżeli osoba jeżdżąca nowym Lambo się sobie nie spodoba, to samopoczucie jej poprawi kupon na darmową operację plastyczną. Garderobę uzupełnimy dzięki szałowi zakupowemu z prywatnym doradcą. Miłośnicy podróży będą zadowoleni z siedmiu noclegów w hotelu The Jefferson w Waszyngtonie z opłaconym lotem z dowolnej części świata. Fani cieplejszych klimatów będą też mogli spędzić tydzień w dubajskim Burj Al Arab. Oczywiście lot też opłacony. Całość zestawu dopełnia udział w akcji odbicia zakładnika i dla proekologicznych graczy Toyota Prius z ubezpieczeniem. Prezentowana kolekcja chyba nie wymaga komentarza. Zestaw można zakupić u wydawcy.
Saints Row IV
Saints Row IV Saints Row IV
Saints Row IV

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Saints Row IV - milion dolarów za limitowaną edycję gry

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Saints Row IV - milion dolarów za limitowaną edycję gry