Gry   »   Aktualności   »   Saints Row IV - kilkunastominutowy zapis rozgrywki

Aktualności

rss

Saints Row IV - kilkunastominutowy zapis rozgrywki

2013.08.04//  J. Kruczek
Saints Row IV zadebiutuje na rynku już niedługo, a co za tym idzie w sieci pojawiają się coraz liczniejsze materiały. Dziś możemy podziwiać kilkunastominutowy zapis rozgrywki zrealizowany przez serwis Gamestop.
W filmie zobaczymy część elementów, które były już prezentowane, ale też zapoznamy się z kolejnymi ciekawostkami zakręconego świata Saints Row IV. Sandbox studia Volition jest przeznaczony dla osób z zaawansowanym poczuciem humoru. Praktycznie żaden element gry nie jest poważny, a kolejne sceny dostarczają niezapomnianej dawki absurdu.
Saints Row IV
Saints Row IV Saints Row IV
Saints Row IV

Przypomnijmy, że Saints Row IV dzieje się kilka lat po zakończeniu trzeciej części. Główny bohater zostaje porwany przez kosmitów i umieszczony w wirtualnej rzeczywistości. Tam, jak prezydent USA rozpoczyna walkę o przetrwanie ludzkości. Umieszczenie fabuły w wirtualnym świecie pozwoliło twórcom na jeszcze więcej wariactwa i absurdu. W efekcie otrzymujemy unikatową i szaloną produkcję. Premiera nastąpi już 23 sierpnia na pecetach oraz konsolach Xbox 360 i Playstation 3.

Saints Row IV
Saints Row IV
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Saints Row IV - kilkunastominutowy zapis rozgrywki

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Saints Row IV - kilkunastominutowy zapis rozgrywki