Gry   »   Aktualności   »   SUPERHOT - polska gra zebrała ponad 250 000 dolarów

Aktualności

rss

SUPERHOT - polska gra zebrała ponad 250 000 dolarów

2014.06.16//  J. Kruczek
SUPERHOT to niezwykle oryginalny polski shooter, który zbierał pieniądze na Kickstarterze. Dziś już wiemy, że gra osiągnęła spektakularny sukces i już niedługo trafi do graczy.
Polska produkcja zebrała przeszło 250 000 dolarów, czyli ponad 250 procent potrzebnej kwoty. Taki wynik nie jest przypadkowy. SUPERHOT jest znane od dawna, ale wcześniej pełniło rolę pewnego rodzaju dema technologicznego. Niewielka darmowa produkcja cieszyła się tak wielkim powodzeniem, że wyewoluowała do pełnowymiarowej gry.
SUPERHOT
SUPERHOT SUPERHOT
SUPERHOT

Przypomnijmy, że SUPERHOT zebrało 100 000 dolarów w niespełna pierwszą dobę. Później akcja nieco zwolniła, ale i tak zakończyła się spektakularnym sukcesem. Produkcję wsparło 11 626 osób, a do listy sukcesów trzeba dodać akceptację w programie Steam Greenlight. SUPERHOT było najszybciej zaakceptowaną grą w historii działania programu.
SUPERHOT pojawiło się także na stoisku Oculus Rift podczas targów E3, gdzie samo gracze mogli sprawdzić prototyp gry. Na czym polega wyjątkowość SUPERHOT? Przede wszystkim gra oferuje niezwykłe wykorzystanie czasu. Ten płynie tylko w momencie gdy postać gracza się rusza. To pozwala między innymi na ciekawe taktyczne manewry. SUPERHOT pojawi się na pewno na pecetach, ale istnieje możliwość debiutu na PS4 i Xbox One. W miarę ewentualnej popularności twórcy chcieliby stworzyć edycje na Wii U oraz platformy mobilne. Trzymamy kciuki za powodzenie projektu.
SUPERHOT
SUPERHOT SUPERHOT
SUPERHOT

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
SUPERHOT - polska gra zebrała ponad 250 000 dolarów

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale High-Tech

W dziale SportDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   SUPERHOT - polska gra zebrała ponad 250 000 dolarów