Gry   »   Aktualności   »   SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE - samodzielny dodatek do polskiej gry

Aktualności

rss

SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE - samodzielny dodatek do polskiej gry

2017.12.06//  J. Kruczek
SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE będzie pierwszym samodzielnym rozszerzeniem do polskiego hitu z 2016 roku. Twórcy gry właśnie zapowiedzieli dodatek i poinformowali, że będzie on darmowy dla posiadaczy pełnej wersji.

SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE będzie dodatkiem samodzielnym co oznacza, że podstawowa wersja nie będzie potrzebna do zabawy. Pakiet ma być opublikowany we wczesnym dostępie platformy Steam juz jutro. Wydanie pełnej wersji ma nastąpić za 9-12 miesięcy.
SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE
SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE
SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE

Póki co nie wiadomo, czy SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE pojawi się także na konsolach. Warto podkreślić, że posiadacze podstawowej wersji gry otrzymają dodatek za darmo dopiero po jego premierze. Promocja obejmie wszystkich graczy posiadających już SUPERHOT bądź kupujących grę przed opuszczeniem programu Steam Early Access.
SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE
SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE
SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE

Dodatek będzie się opierał o rozwiązania z podstawy, ale nie zabraknie nowości inspirowanych grami z gatunku roguelike. Nie zabraknie nowych typów uzbrojenia oraz przeciwników. Wczesna wersja zaoferuje na razie szkielet rozgrywki.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
State of Decay 2 - zwiastun gry survivalowejWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE - samodzielny dodatek do polskiej gry

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE - samodzielny dodatek do polskiej gry