Gry   »   Aktualności   »   S.T.A.L.K.E.R. 2 oficjalnie zapowiedziany! Premiera za trzy lata

Aktualności

rss

S.T.A.L.K.E.R. 2 oficjalnie zapowiedziany! Premiera za trzy lata

2018.05.16//  J. Kruczek
S.T.A.L.K.E.R. 2 został oficjalnie zapowiedziany! Na tę informację czekało wielu graczy, którzy zagrywali się w fenomenalną postapokaliptyczną pierwszą część.
Szef studia GSC Game World oficjalnie zapowiedział, że sequel powstaje i trafi na rynek za trzy lata. Premiera ma bowiem nastąpić w 2021 roku. Siergiej Grigorowicz zapowiedział jedynie, że tytuł powstaje, ale nie zdradził żadnych konkretów.
S.T.A.L.K.E.R.
S.T.A.L.K.E.R. S.T.A.L.K.E.R.
S.T.A.L.K.E.R.

Nie wiemy na jakie platformy trafi S.T.A.L.K.E.R. 2, ani jaką formę przybierze. Pewne wydaje się wydanie pecetowe. Nieoficjalnie mówi się też, że gra będzie bazować na silniku Unreal Engine. S.T.A.L.K.E.R. 2 był zapowiadany już w 2010 roku, ale po dwóch latach od zapowiedzi anulowano projekt. Teraz GSC Game World znów rozpoczyna prace nad kontynuacją kultowej pozycji. Zapewne developing zaczęto od zera. Najważniejsze jest jednak to, że istnieje spora szansa, że znów będzie się można zagłębić w niesamowity świat S.T.A.L.K.E.R.a.
S.T.A.L.K.E.R.
S.T.A.L.K.E.R.
S.T.A.L.K.E.R.
S.T.A.L.K.E.R.
S.T.A.L.K.E.R.
S.T.A.L.K.E.R.

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Power Rangers: Battle for the Grid w pierwszym zwiastunieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
S.T.A.L.K.E.R. 2 oficjalnie zapowiedziany! Premiera za trzy lata

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   S.T.A.L.K.E.R. 2 oficjalnie zapowiedziany! Premiera za trzy lata