Gry   »   Aktualności   »   S.T.A.L.K.E.R. 2 - brak battle royale oraz wsparcie dla modów

Aktualności

rss

S.T.A.L.K.E.R. 2 - brak battle royale oraz wsparcie dla modów

2019.06.18//  J. Kruczek
S.T.A.L.K.E.R. 2 jeszcze długo nie trafi na rynek, ale twórcy starają się przypominać graczom o swojej produkcji. Studio GSC Game World zdradziło kilka ciekawych informacji na temat kontynuacji postapokaliptycznej gry.
Pierwsza zapowiedź gry miała miejsce rok temu, ale do tej pory niewiele informacji zdradzono. Teraz twórcy postanowili odsłonić kilka kart. W ten sposób dowiedzieliśmy się, że w S.T.A.L.K.E.R. 2 nie znajdziemy trybu battle royale. Deweloper nie ma też w planach implementacji obsługi urządzeń VR. Gracze mogą za to liczyć na pełne wsparcie dla modów.
S.T.A.L.K.E.R. 2
S.T.A.L.K.E.R. 2 S.T.A.L.K.E.R. 2
S.T.A.L.K.E.R. 2

Gracze mają otrzymać możliwie jak najszybciej wszystkie narzędzia potrzebne do modowania produkcji. GSC Game World skupia się przede wszystkim na odtworzeniu unikatowego klimatu pierwowzoru. Przy okazji zapowiedziano imponującą oprawę graficzną. Twórcy chcą aby S.T.A.L.K.E.R. 2 zachwycał swoim wyglądem, co również pomoże w budowaniu klimatu.
S.T.A.L.K.E.R. 2
S.T.A.L.K.E.R. 2
S.T.A.L.K.E.R. 2

S.T.A.L.K.E.R. 2 jest też zupełnie nowym projektem, a nie próbą ukończenia gry zawieszonej w 2012 roku. Póki co nie zdradzono platform docelowych, ale możemy być pewni komputerów PC. Tytuł ma zadebiutować najwcześniej w 2021 roku, więc do listy platform mogą dołączyć konsole PS5 oraz Xbox Scarlett.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
S.T.A.L.K.E.R. 2 - brak battle royale oraz wsparcie dla modów

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   S.T.A.L.K.E.R. 2 - brak battle royale oraz wsparcie dla modów