Gry   »   Aktualności   »   Rockstar szykuje premierę klasyków na PS4

Aktualności

rss

Rockstar szykuje premierę klasyków na PS4

2017.10.02//  J. Kruczek
Agencja ESRB nadająca ograniczenia wiekowe grom nie raz była źródłem wycieków na temat ciekawych produkcji. Teraz na stronach instytutu pojawiły się informacje na temat czterech klasyków studia Rockstar Games mających trafić na PS4.

Jeżeli wierzyć opublikowanym informacjom to już niedługo na Playstation 4 trafią gry: Grand Theft Auto: Liberty City Stories, Grand Theft Auto: Vice City Stories, Max Payne 2: The Fall of Max Payne oraz Midnight Club 3: DUB Edition. To będzie niewątpliwie gratka dla miłośników twórczości jednego z najbardziej uznanych deweloperów.
GTA
GTA GTA
GTA

Oczywiście informacje szybko usunięto, ale jak to w sieci nic nie zginęło. Zapewne wspomniane gry będą wersjami z PS2 z polepszoną rozdzielczością. Dodane zostaną także Trofea. Tak sam postąpiono z innymi reedycjami gier Rockstar Games. Pozostaje mieć nadzieję, że wspomniane gry faktycznie trafią na PS4, ponieważ wielu graczy z przyjemnością ponowie zagłębi się w omawiane tytuły.
GTA
GTA
GTA

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
No Man's Sky - aktualizacja NEXT w zwiastunieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Rockstar szykuje premierę klasyków na PS4

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Rockstar szykuje premierę klasyków na PS4