Gry   »   Aktualności   »   Grand Theft Auto V z widokiem FPP! Rewolucja w gangsterskiej serii

Aktualności

rss

Grand Theft Auto V z widokiem FPP! Rewolucja w gangsterskiej serii

2014.11.05//  J. Kruczek
Grand Theft Auto V będzie na pecetach oraz konsolach Xbox One i PS4 nieco inną grą niż na starszych konsolach. Nie chodzi tu tylko o oprawę graficzną. Ma się pojawić znacznie więcej atrakcji, a jedną z największych będzie tryb rozgrywki FPP.
Rockstar Games postanowił po raz pierwszy w serii zastosować rozgrywkę z perspektywy pierwszej osoby. Gracze będą mieli możliwość odpalenia widoku FPP i cieszenia się zupełnie inną grą. GTA V stanie się strzelanką, a nawet namiastką samochodówek dzięki widokowi z kokpitu.
GTA V
GTA V GTA V
GTA V

Wszystkie elementy zostały specjalnie przygotowane pod prace w FPP. Dzięki temu nie mamy wrażenia, że tylko przesunięto kamerę. Wręcz przeciwnie wszystko wygląda jakby powstało pod kątem rozgrywki pierwszoosobowej. Efekt modyfikacji możecie zobaczyć na powyższym zwiastunie ukazującym nowy tryb zabawy.
GTA V
GTA V GTA V
GTA V

Rockstar przygotował odpowiednio wnętrza pojazdów, w których teraz działają wszystkie wskaźniki. W trybie FPP można korzystać z każdej atrakcji w GTA V. Deweloper przyznał, że pomysł trybu FPP pojawił się już lata temu, ale dopiero teraz moc konsol pozwoliła na wdrożenie go w życie. Już 18 listopada zobaczymy jak to działa w praktyce. Wtedy zadebiutują wersje na PS4 i Xbox One. Pecetowi gracze poczekają do 27 stycznia 2015.
GTA V
GTA V
GTA V
GTA V
GTA V
GTA V

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Grand Theft Auto V z widokiem FPP! Rewolucja w gangsterskiej serii

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale KulturaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Grand Theft Auto V z widokiem FPP! Rewolucja w gangsterskiej serii