Gry   »   Aktualności   »   GTA V - nowe wydania z polskimi napisami! Bonusy za przesiadkę

Aktualności

rss

GTA V - nowe wydania z polskimi napisami! Bonusy za przesiadkę

2014.10.29//  J. Kruczek
GTA V powoli zmierza na pecety i konsole PS4 oraz Xbox One. Okazuje się, że twórcy oraz polski wydawca szykują niemałe atrakcje. Gracze nie tylko otrzymają jeszcze lepszą i bardziej dopracowaną graficznie grę. Fani marki z Polski mogą liczyć na zlokalizowaną kinowo wersję.
Cenega zadba o polskie napisy ułatwiające rozgrywkę graczom nie znającym zbyt dobrze języka angielskiego. Polonizacja obejmie wszystkie nowe wersje gry. Kolejna miłą niespodzianką jest fakt, że posiadacze starszych wydań na PS3 i Xbox 360 będą mogli liczyć na bonusy za przesiadkę na nowe platformy.
GTA V
GTA V GTA V
GTA V

W ich ręce trafi spory dodatek zawierający nowe wydarzenia oraz wyzwania. Nie zabraknie szeregu nowych maszyn, jak Duke O'Death przypominający maszynę zniszczenia z filmów postapokaliptycznych. Pojawi się wodolot Dodo oraz szereg innych ciekawych pojazdów. W serii misji Murder Mystery Michael będzie musiał znaleźć seryjnego zabójcę. Za przejście odblokujemy specjalne filtry obrazu zmieniające grafikę w styl noir.
Arsenał uzupełnią ciekawe bronie, jak prototypowy Rail Gun, czy maczeta. Batyskaf Kraken Sub pozwoli na odkrywanie nowych okazów podwodnej fauny i flory. W grze pojawią się nawet specjalne wyścigi tylko dla amerykańskich muscle carów. Warto nadmienić, że przesiadka pozwoli przenieść zapisane stany gry więc nie będzie konieczne powtarzanie tego, co już gracze przeszli. Na koniec dodajmy, że osoby zamawiające grę przedpremierowo otrzymają wirtualne milion dolarów. Jak widać atrakcji nie będzie brakowało.
GTA V
GTA V GTA V
GTA V
GTA V
GTA V
GTA V
GTA V
GTA V
GTA V

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
GTA V - nowe wydania z polskimi napisami! Bonusy za przesiadkę

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   GTA V - nowe wydania z polskimi napisami! Bonusy za przesiadkę