Gry   »   Aktualności   »   Playstation Network zostanie w pełni przywrócone za miesiąc!

Aktualności

rss

Playstation Network zostanie w pełni przywrócone za miesiąc!

2011.05.02//  J. Kruczek
Sony poinformowało o planach związanych z przywróceniem Playstation Network do pracy. System ciągle jest nieaktywny i jego pełny rozruch nie nastąpi zbyt szybko. Wszystko za sprawą prac trwających nad zabezpieczeniami sieci, która okazała się bardziej podatna na ataki niż sądzili przedstawiciele japońskiego koncernu.
Zobacz także: PS3Jailbreak pokonany? Sony wydało aktualizację do Playstation »Pełne przywrócenie usługi ma nastąpić nie wcześniej, jak za miesiąc. Sony przenosi PSN na nowe serwery, do których dostęp ma być znacznie trudniejszy. Dodatkowo koncern zatrudnił trzy specjalistyczne firmy mające na celu stworzenie nowych systemów zabezpieczeń. Sama usługa PSN będzie przywracana stopniowo, a pierwszy etap powinien ruszyć już za kilka dni.
Playstation 3 Playstation 3
Playstation 3 Playstation 3
Playstation 3 Playstation 3

Sony rozpocznie restart od umożliwienia gry online, a następnie od włączenia opcji społecznościowych. Playstation Store będzie kolejnym etapem, który wystartuje najwcześniej w przyszłym tygodniu. Wraz z uruchomieniem usługi gracze otrzymają miesiąc darmowego Playstation Plus oraz lokalnie będą dostępne darmowe dodatki. Jednak szczegóły tych ostatnich zostaną zdradzone w późniejszym terminie.
Zobacz także: Call of Duty: Black Ops najchętniej pobieraną grą w 2010 roku »Koncern Sony odniósł się także do wycieku danych. Kradzież informacji faktycznie nastąpiła, dlatego po resecie PSN wszyscy będą musieli ustawić nowe hasła do swoich kont. Najważniejsze, że nie znaleziono dowodów na kradzież danych dotyczących kart kredytowych. Oznacza to, że finanse graczy pozostały bezpieczne. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na ostateczny restart usługi.
Playstation 3 Playstation 3
Playstation 3 Playstation 3
Playstation 3 Playstation 3

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Playstation Network zostanie w pełni przywrócone za miesiąc!

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale SportDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Playstation Network zostanie w pełni przywrócone za miesiąc!