Gry   »   Sprzęt do grania   »   PS3Jailbreak pokonany? Sony wydało aktualizację do Playstation

Sprzęt do grania

rss

PS3Jailbreak pokonany? Sony wydało aktualizację do Playstation

2010.09.07//  J. Kruczek
Sony rozpoczęło walkę z pirackim narzędziem PS3Jailbreak, które pozwalało na uruchomienie na japońskiej konsoli nielegalnych kopii gier i programów. Producent konsoli wydał specjalną aktualizację do usługi Playstation Network.
Zobacz także: Najczęściej piracone gry w roku 2009 - Modern Warfare 2 zdecydowanym liderem »Kilka dni temu po raz pierwszy złamano zabezpieczenia antypirackie Playstation 3. Dokonano tego za pomocą tak zwanego PS3Jailbreak, czyli pendrive'a z wgranym odpowiednim oprogramowaniem. Małe urządzenie trafiło na rynek końcem sierpnia i wprowadziło spore zamieszanie na rynku.
PS3Jailbreak PS3Jailbreak...
PS3Jailbreak ...wymusił działania ze strony Sony...
PS3Jailbreak ...i są pierwsze efekty

Sony bardzo szybko zareagowało na doniesienia o urządzeniu i zbadało dogłębnie sprawę. Po odpowiednim przeanalizowaniu programu łamiącego zabezpieczenia, producent PS3 wypuścił do sieci Playstation Network aktualizację oznaczoną numerem 3.42. Aktualizacja jest ściągana i instalowana automatycznie podczas logowania do usługi sieciowej. Nowe oprogramowanie zapobiega poprawnemu działaniu PS3Jailbreak i jak zapewnia Sony wszystkich jego klonów.
Zobacz także: Microsoft zdradził informacje o polskiej premierze Xbox Live »Dystrybutorzy małego urządzonka już się odgrażają, ze również wprowadzą poprawki, które sprawią, że PS3Jailbreak będzie znów działał. Wygląda na to, że zapowiada się kolejna interesująca wojna antypiracka na rynku sprzętu do grania. Warto też nadmienić, że część graczy korzystająca z PS3Jailbreak otrzymała sprzętowego bana na korzystanie z usług sieciowych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
PS3Jailbreak pokonany? Sony wydało aktualizację do Playstation

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale SportDo góry  //  Gry   »   Sprzęt do grania   »   PS3Jailbreak pokonany? Sony wydało aktualizację do Playstation