Gry   »   Aktualności   »   Planet Coaster - duchowy następca RollerCoaster Tycoon w pierwszych gameplay'ach

Aktualności

rss

Planet Coaster - duchowy następca RollerCoaster Tycoon w pierwszych gameplay'ach

2016.03.23//  J. Kruczek
Studio Frontier Developments zaprezentowało wczesną wersję gry Planet Coaster, czyli duchowego następcy kultowego RollerCoaster Tycoon. Produkcja ma zadebiutować na rynku końcem roku i zapowiada się na bardzo ciekawą ekonomiczno-rozrywkową przygodę.
W czasie pokazów zaprezentowano kilka fragmentów rozgrywki skupiających się głównie na narzędziach do tworzenia najlepszego parku na świecie. Twórcy celowo pominęli większość elementów ekonomicznych, które nie będą odbiegały od standardów gatunku. Co ciekawe twórcy podczas tworzenia narzędzi do kreowania parków inspirowali się bardziej programami graficznymi niż grami.
Planet Coaster
Planet Coaster Planet Coaster
Planet Coaster

Każde z narzędzi ma się cechować kilkoma trybami pracy. Twórcy obiecują jednak, że wszystkie opcje będą bardzo intuicyjne. Wszystkie budynki i atrakcje mają mieć konstrukcję modularną, co pozwoli na ich edytowanie w każdym momencie. Oczywiście gracz będzie się musiał skupić nie tylko na atrakcjach, ale też na całej infrastrukturze. Odpowiednio zaprojektowane ścieżki, ułożenie terenu, toalety, gastronomia i wiele innych sprawi, że goście parku będą sprawniej korzystali z atrakcji.
Ciekawie zaprezentuje się system oceny parku. Zamiast suchych danych będziemy widzieli po zwiedzających czy przeżywają najlepszy dzień życia, czy też w naszym parku mają tego życia dość. Gracze będą się mogli też wcielić w odwiedzających park. To tym bardziej fantastyczne doświadczenie, ponieważ zaimplementowano cykl dnia i nocy, więc po zmroku zobaczymy istne świetlne widowisko. Planet Coaster prezentuje się już teraz fantastycznie, a twórcy maja jeszcze kilka miesięcy na dopracowanie wszystkiego. Premiera gry ma mieć miejsce końcem roku na komputerach PC.
Planet Coaster
Planet Coaster
Planet Coaster
Planet Coaster
Planet Coaster

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Planet Coaster - duchowy następca RollerCoaster Tycoon w pierwszych gameplay'ach

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Planet Coaster - duchowy następca RollerCoaster Tycoon w pierwszych gameplay'ach