Gry   »   Aktualności   »   Mirror's Edge - parkourowe doznania w otwartym świecie

Aktualności

rss

Mirror's Edge - parkourowe doznania w otwartym świecie

2013.06.14//  J. Kruczek
Nowy Mirror's Edge pojawił się na targach E3 wzbudzając radość wielu fanów marki. Od konferencji EA pojawiają się kolejne informacje o produkcji, która zaskoczy nas wieloma interesującymi rozwiązaniami. Przede wszystkim gra będąca restartem zostanie rozegrana w otwartym świecie.
Mirror's Edge ma tez być bardziej przygodową produkcją niż jej pierwowzór. Nie oznacza to jednak przeistoczenia gry w strzelankę. EA DICE zapewnia, że nie chce zmieniać charakteru gry, który był jej najmocniejszą stroną. Kolejną ważną cechą gry będzie pozostawienie wyglądu świata w tym samym klimacie. Sterylne i białe pomieszczenia zakłócone kolorowymi elementami wskazującymi na ich zastosowanie będą się dobrze kojarzyć wszystkim fanom Mirror's Edge.
Mirror's Edge
Mirror's Edge Mirror's Edge
Mirror's Edge

Warto też pamiętać, że gra nie posiada cyfry w tytule. Produkcja jest restartem i opowie nam całkowicie odrębną historię. Mamy wrażenie, że otwarty świat wyjdzie grze na dobre pozwalając w pełni wykorzystać parkourowe umiejętności Faith. Mirror's Edge ma wszelkie zadatki na powtórzenie sukcesu swojej poprzedniczki. O efektach prac przekonamy się nie wcześniej niż w 2014, gdy gra trafi na pecety oraz konsole nowej generacji PS4 i Xbox One.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mirror's Edge - parkourowe doznania w otwartym świecie

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Mirror's Edge - parkourowe doznania w otwartym świecie