Gry   »   Aktualności   »   Mirror's Edge Catalyst zalicza poważne opóźnienie

Aktualności

rss

Mirror's Edge Catalyst zalicza poważne opóźnienie

2015.11.02//  J. Kruczek
Zespół zajmujący się grą Mirror's Edge Catalyst nie ma łatwego zadania. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że studio EA Dice zapowiedziało spore opóźnienie premiery. Programiści potrzebują więcej czasu na ukończenie produkcji.
Mirror's Edge Catalyst zadebiutuje na rynku nie w lutym, jak pierwotnie zapowiadano, ale dopiero w maju. Dokładnie sequel niezwykłej gry ma się pojawić 24 maja 2016 roku. Niestety nie podano szczegółów co dokładnie twórcy muszą dopracować. Wiadomo jedynie, że potrzeba więcej czasu.
Mirror's Edge Catalyst
Mirror's Edge Catalyst Mirror's Edge Catalyst
Mirror's Edge Catalyst

Równocześnie zapowiedziano, że fani marki nie maja się co obawiać. Mirror's Edge Catalyst ma zostać dopracowane w każdym szczególe, a gracze otrzymają grę znacznie bardziej rozbudowaną od poprzedniczki.
Pierwszy Mirror's Edge był grą przełomową pozwalającą na poczucie się niczym prawdziwy parkourowiec. Niestety produkcja miała sporo niedociągnięć, jak monotonia rozgrywki, czy słaba fabuła. Mimo to pionierski tytuł zyskał sporo fanów na całym świecie. W Mirror's Edge Catalyst mamy zobaczyć większy otwarty świat i wciągająca wręcz poruszająca fabułę. Zobaczymy w maju, czy twórcy spełnią obietnice.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mirror's Edge Catalyst zalicza poważne opóźnienie

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Mirror's Edge Catalyst zalicza poważne opóźnienie