Gry   »   Aktualności   »   Mafia Trilogy oficjalnie! Gangsterska seria otrzyma remastery

Aktualności

rss

Mafia Trilogy oficjalnie! Gangsterska seria otrzyma remastery

2020.05.14//  J. Kruczek
Mafia Trilogy jeszcze w tym roku trafi do graczy. Seria gangsterska otrzyma całkowicie odświeżone wydanie i co ciekawe w sklepie Microsoftu już można znaleźć karty odświeżonych dwóch pierwszych części.
Co ciekawe w przypadku drugiej odsłony gry podano datę premiery przypadającą już na 19 maja bieżącego roku. W ten sam dzień ma się pojawić szczegółowa zapowiedź wydania Mafia Trilogy. Póki co trzeba założyć, że oficjalne daty premiery poznamy w przyszłym tygodniu.
Mafia Trilogy
Mafia Trilogy Mafia Trilogy
Mafia Trilogy

Najważniejsze, że Mafia oraz Mafia II otrzymają Edycje Ostateczne. Skupią się one przede wszystkim na odświeżonej oprawie graficznej. Dzięki temu gracze będą mogli zakosztować świetnych produkcji na współczesnych pecetach oraz Xboxie One i PS4. Wpis na temat Mafii: Edycja Ostateczne w sklepie Microsoftu mówi o dacie premiery przypadającej na 28 sierpnia. Także w tym wypadku należy poczekać do oficjalnej prezentacji Mafia Trilogy. Póki co możemy podziwiać pierwsze screeny z odświeżonej pierwszej części.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Test Drive Unlimited: Solar Crown - pierwszy teaserWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mafia Trilogy oficjalnie! Gangsterska seria otrzyma remastery

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Mafia Trilogy oficjalnie! Gangsterska seria otrzyma remastery