Gry   »   Aktualności   »   Mafia II: Definitive Edition na horyzoncie. Gra oceniona w Korei

Aktualności

rss

Mafia II: Definitive Edition na horyzoncie. Gra oceniona w Korei

2020.04.09//  J. Kruczek
Mafia II: Definitive Edition nie została oficjalnie zapowiedziana, ale pojawia się w plotkach i nieoficjalnych doniesieniach od dłuższego czasu. Wygląda na to, że faktycznie coś jest na rzeczy, ponieważ odświeżona wersja gry znalazła się w bazie koreańskiej agencji ratingowej.
Koreańska agencja przyznająca kategorie wiekowe wprowadziła do bazy danych grę Mafia II: Definitive Edition. Wygląda więc na to, że wcześniejsze plotki mogą się okazać prawdą. Niestety wraz z wpisem nie pojawiły się żadne informacje na temat projektu. Możemy jedynie założyć, że Mafia II: Definitive Edition faktycznie istnieje, ale to kiedy, na jakie platformy oraz czy w ogóle zostanie ona wydana jest już tajemnicą.
Mafia II
Mafia II Mafia II
Mafia II

Można założyć, że Mafia II: Definitive Edition trafi na pecety oraz obecne konsole, czyli PS4 i Xbox One. Możliwe też, że tytuł trafi na Nintendo Switch biorą pod uwagę ostatnie działania wydawcy, firmy 2K Games. Patrząc na zmianę klimatu w części trzeciej oraz zakradającą się monotonię wielu gracz chętnie wróci do bardziej mafijnego świata dwójki.
Mafia II
Mafia II
Mafia II
Mafia II
Mafia II
Mafia II

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mafia II: Definitive Edition na horyzoncie. Gra oceniona w Korei

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Mafia II: Definitive Edition na horyzoncie. Gra oceniona w Korei