Gry   »   Aktualności   »   Kursk - w czerwcu poznamy datę premiery. Nowy zwiastun gry

Aktualności

rss

Kursk - w czerwcu poznamy datę premiery. Nowy zwiastun gry

2018.04.29//  J. Kruczek
Kursk od katowickiego studia Jujubee został zapowiedziany sporo czasu temu, ale ciągle nie znamy daty premiery gry. Dziś twórcy uchylili rąbka tajemnicy i zapowiedzieli, że początkiem czerwca poznamy oficjalną datę premiery.

Data premiery zostanie ujawniona podczas imprezy Pixel Heaven. Deweloper ma na niej zorganizować panel dyskusyjny poświęcony grze oraz zagadnieniu, czy twórcy powinni tworzyć gry na podstawie współczesnych, autentycznych wydarzeń. Przypomnijmy, że to właśnie temat gry wywołał spore kontrowersje. Sprawa zatonięcia Kurska jest ciągle w Rosji bardzo żywa. Impreza Pixel Heaven odbędzie się w dniach 8-10 czerwca w Warszawie.
Kursk
Kursk Kursk
Kursk

Kursk został zaprezentowany także na nowym zwiastunie. Materiał nie jest specjalnie długi, ale w całości powstał na silniku gry. To nam daje pogląd na temat tego, czego możemy się spodziewać po grze. A ta zapowiada się naprawdę ciekawie.

Kursk
Kursk
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Power Rangers: Battle for the Grid w pierwszym zwiastunieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Kursk - w czerwcu poznamy datę premiery. Nowy zwiastun gry

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Kursk - w czerwcu poznamy datę premiery. Nowy zwiastun gry