Gry   »   Aktualności   »   Kursk zaliczy delikatne opóźnienie

Aktualności

rss

Kursk zaliczy delikatne opóźnienie

2018.10.03//  J. Kruczek
Kursk katowickiego studia Jujubee został opóźniony. Nowa gra przygodowa pojawi się na pecetach 7 listopada. Przesunięcie premiery nie jest podyktowane koniecznością dopracowania tytułu, ale chęcią zsynchronizowania debiutu z filmem o tym samym tytule.
Wydanie gry Kursk przy okazji premiery filmu z gwiazdorską obsadą zdaje się być doskonałym zabiegiem. Zmiana terminu dotyczy wersji PC, bowiem konsolowe edycje mają się pojawić początkiem 2019 roku.
Kursk
Kursk Kursk
Kursk

Osoby nie mogące się doczekać premiery polskiej przygodówki będą mogli się z nią zapoznać podczas Poznań Game Arena. Katowickie studio będzie miało swoje stoisko, na którym zaprezentuje tytuł. Twórcy szykują ciekawą produkcję bazującą na prawdziwej historii. Trzeba jednak zaznaczyć, że o ile tło fabularne osadzono na faktach to już przebieg historii jest jedynie fikcją wykreowaną przez autorów.

Kursk
Kursk
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Metro Exodus - klimatyczne introWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Kursk zaliczy delikatne opóźnienie

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Kursk zaliczy delikatne opóźnienie