Gry   »   Aktualności   »   IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad zadebiutuje we wrześniu! Latem wczesna wersja na Steamie

Aktualności

rss

IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad zadebiutuje we wrześniu! Latem wczesna wersja na Steamie

2014.05.11//  J. Kruczek
IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad wzniesie nas między chmury we wrześniu bieżącego roku. Twórcy gry zdradzili, że nowa produkcja lotnicza weszła w fazę beta i już niedługo pojawi się też w platformie Steam w ramach akcji Early Access.
Przedstawiciele firmy 1C Company poinformowali, że IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad wchodzi w fazę bety. Nie oznacza to jednak sprawdzenia kilku elementów, ale praktycznie całej gry gotowej do wydania. Symulator lotniczy jest już praktycznie ukończony i wymaga sprawdzenia wszystkich elementów.
IL-2 Sturmovik IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad...
IL-2 Sturmovik ...ma nam zaprezentować nową jakość...
IL-2 Sturmovik ...wojennych gier lotniczych

Teraz gracze będą mogli sprawdzić, czy wszystkie elementy ze sobą współgrają. Jeżeli nie zostaną wychwycone poważniejsze niedociągnięcia to już we wrześniu gra pojawi się w tradycyjnej sprzedaży. IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad miał zadebiutować początkiem roku, ale programiści zdecydowali, że chcą dopieścić grę w najmniejszych detalach. Ta seria od dawna jest wyznacznikiem jakości gier lotniczych i twórcy chcą zachować ten status.
IL-2 Sturmovik
IL-2 Sturmovik
IL-2 Sturmovik

Obecnie IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad we wczesnej wersji można nabyć za pośrednictwem strony www.il2sturmovik.com już latem tytuł pojawi się w ramach programu Early Access na platformie Steam. Osoby posiadające te wersje w dniu premiery otrzymają kompletne gry w wydaniu finalnym. Gracze wolący poczekać na pudełkową wersję zaczekają do września.
IL-2 Sturmovik
IL-2 Sturmovik
IL-2 Sturmovik
IL-2 Sturmovik
IL-2 Sturmovik
IL-2 Sturmovik

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad zadebiutuje we wrześniu! Latem wczesna wersja na Steamie

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  Gry   »   Aktualności   »   IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad zadebiutuje we wrześniu! Latem wczesna wersja na Steamie