Gry   »   Aktualności   »   IL-2 Sturmovik - twórcy zapowiadają cztery kolejne gry z serii

Aktualności

rss

IL-2 Sturmovik - twórcy zapowiadają cztery kolejne gry z serii

2017.11.19//  J. Kruczek
IL-2 Sturmovik jest jedną z najlepszych serii lotniczych symulatorów. Ta seria pozwalała graczom wcielić się w pilotów maszyn z czasów II Wojny Światowej i walczyć na historycznych frontach.
Okazuje się, że seria doczeka się kolejnych trzech gier. Twórcy zapowiedzieli produkcje o podtytułach Battle of Bodenplatte, Flying Circus - Volume I oraz Tank Crew - Clash at Prokhorovka. Te trzy tytuły to kolejne produkcje po zapowiedzianym już wcześniej Battle of Kuban, co oznacza, że fani cyklu dostaną łącznie jeszcze cztery gry z serii.
IL-2 Sturmovik
IL-2 Sturmovik IL-2 Sturmovik
IL-2 Sturmovik

Pierwsza z nich została zapowiedziana już wcześniej na marzec 2018 roku. Twórcy szykują także specjalną wersję demonstracyjna nowych gier. Ma ona nosić tytuł Great Battles i pozwoli na zapoznanie się z nowym silnikiem i rozwiązaniami. Warto podkreślić, że przedostatnia gra rzuci nas w wir walk I Wojny Światowej, zaś ostatnia skupi się na czołgach, czyli zostaniemy przyziemieni.
IL-2 Sturmovik
IL-2 Sturmovik
IL-2 Sturmovik

Battle of Bodenplatte ma zadebiutować wiosną 2018 roku. O pozostałych grach dowiemy się czegoś więcej w drugiej połowie 2018 roku. Zapowiada się więc dobry okres dla fanów serii IL-2 Sturmovik.
IL-2 Sturmovik
IL-2 Sturmovik
IL-2 Sturmovik

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
IL-2 Sturmovik - twórcy zapowiadają cztery kolejne gry z serii

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   IL-2 Sturmovik - twórcy zapowiadają cztery kolejne gry z serii