Gry   »   Aktualności   »   IL-2 Sturmovik - twórcy zapowiadają cztery kolejne gry z serii

Aktualności

rss

IL-2 Sturmovik - twórcy zapowiadają cztery kolejne gry z serii

2017.11.19//  J. Kruczek
IL-2 Sturmovik jest jedną z najlepszych serii lotniczych symulatorów. Ta seria pozwalała graczom wcielić się w pilotów maszyn z czasów II Wojny Światowej i walczyć na historycznych frontach.
Okazuje się, że seria doczeka się kolejnych trzech gier. Twórcy zapowiedzieli produkcje o podtytułach Battle of Bodenplatte, Flying Circus - Volume I oraz Tank Crew - Clash at Prokhorovka. Te trzy tytuły to kolejne produkcje po zapowiedzianym już wcześniej Battle of Kuban, co oznacza, że fani cyklu dostaną łącznie jeszcze cztery gry z serii.
IL-2 Sturmovik
IL-2 Sturmovik IL-2 Sturmovik
IL-2 Sturmovik

Pierwsza z nich została zapowiedziana już wcześniej na marzec 2018 roku. Twórcy szykują także specjalną wersję demonstracyjna nowych gier. Ma ona nosić tytuł Great Battles i pozwoli na zapoznanie się z nowym silnikiem i rozwiązaniami. Warto podkreślić, że przedostatnia gra rzuci nas w wir walk I Wojny Światowej, zaś ostatnia skupi się na czołgach, czyli zostaniemy przyziemieni.
IL-2 Sturmovik
IL-2 Sturmovik
IL-2 Sturmovik

Battle of Bodenplatte ma zadebiutować wiosną 2018 roku. O pozostałych grach dowiemy się czegoś więcej w drugiej połowie 2018 roku. Zapowiada się więc dobry okres dla fanów serii IL-2 Sturmovik.
IL-2 Sturmovik
IL-2 Sturmovik
IL-2 Sturmovik

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
The Settlers History Collection - zbiorcze wydanie strategiiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
IL-2 Sturmovik - twórcy zapowiadają cztery kolejne gry z serii

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

  • Milenium Zakłady Bukmacherskie to jeden z legalnych bukmacherów, a więc takich, którzy otrzymali...

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   IL-2 Sturmovik - twórcy zapowiadają cztery kolejne gry z serii