Gry   »   Aktualności   »   H1Z1 - MMO z zombiakami faworyzuje bardziej zamożnych graczy

Aktualności

rss

H1Z1 - MMO z zombiakami faworyzuje bardziej zamożnych graczy

2015.01.16//  J. Kruczek
H1Z1 miało być wielkim przedsięwzięciem Sony Online Entertainment. Wczoraj gra ruszyła z wczesnym dostępem dzięki czemu gracze mogą przetestować MMO osadzone w postapokaliptycznym świecie pełnym zombie. Okazuje się jednak, że MMO o przetrwaniu jest dalekie od ideału.
Gracze testujący H1Z1 zgłaszali nie tylko problemy z serwerami co jest standardem przy grach online. Sporym problemem okazały się mikropłatności. Po tytule sieciowym wszyscy spodziewali się zbalansowanej rozgrywki z płatnymi dodatkami personalizującymi grę.
H1Z1
H1Z1 H1Z1
H1Z1

Tymczasem H1Z1 oferuje możliwość zakupu dodatków dających znaczną przewagę na polu walki. Gra pojawiła się w usłudze Steam Early Acces w dwóch wariantach. Podstawowy kosztuje 19,99 euro. Za droższy trzeba zapłacić 36,99 euro, a w nim gracze otrzymują zestaw kluczy do zamkniętych skrzynek umieszczonych na mapie oraz wejściówki na serwery ze specjalnymi wyzwaniami.
Oferowanie bonusów nie jest niczym nowym. Niestety w zamkniętych skrzynkach na mapie znajduje się broń i amunicja. To oznacza, że bardziej majętni gracze otrzymują od razu potężne narzędzia do walki, zaś osoby z podstawowym pakietem długo nie będą posiadały pistoletów czy karabinów. A jeszcze kilka dni przed udostępnieniem gry Sony zapowiadało, że zarówno broń, jak i amunicja będą do zdobycia jedynie na mapie bez żadnych dodatkowych opłat. Jak na razie H1Z1 nie zrobiło dobrego wrażenia, ale miejmy nadzieję, że do premiery pełnej wersji wizerunek gry się znacznie poprawi.

H1Z1
H1Z1
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
H1Z1 - MMO z zombiakami faworyzuje bardziej zamożnych graczy

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale KulturaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   H1Z1 - MMO z zombiakami faworyzuje bardziej zamożnych graczy