Gry   »   Aktualności   »   Crossout - ruszyły beta testy postapokaliptycznego MMO z nowym trybem PvE

Aktualności

rss

Crossout - ruszyły beta testy postapokaliptycznego MMO z nowym trybem PvE

2016.04.05//  B. Damek
Wielokrotnie nagradzane studio Gaijin Entertainment, autorzy hitu War Thunder, oraz studio Targem Games rozpoczynają zamkniętą fazę beta testów swojej najnowszej produkcji, postapokaliptycznej gry MMO - Crossout. Deweloperzy już teraz zapowiadają nieustanną aktualizację gry w trakcie trwania bety i dalsze wprowadzanie dodatkowych zawartości. Wśród usprawnień, które czekają zawodników w niedalekiej przyszłości, jest m.in. wsparcie Virtual Reality czyli Wirtualnej Rzeczywistości, która przeniesie gracza na całkiem nowy poziom interakcji w trybie budowania pojazdów.

Uczestnicy pierwszej fazy beta testów zmierzą się ze sobą na peryferiach opuszczonych miast, w porzuconych fabrykach, na pustynnych wertepach oraz na zupełnie nowej mapie – Founders Canyon. Kanion pokryty skałami i ruinami olbrzymich posągów tworzy pole walki pełne przeszkód i zasłon, co daje graczom szerokie pole do popisu w wyborze strategii. Dzięki specyficznemu ukształtowaniu terenu szybsze samochody mogą włamać się do bazy przeciwnika manewrując pomiędzy skałami i przeskakując nad nimi, natomiast wolniejsze, ciężko opancerzone pojazdy można wykorzystać do obrony własnej bazy.
Crossout
Crossout Crossout
Crossout

Wydawca wprowadza także do swojej produkcji tworzone przez graczy i modyfikowalne „Lewiatany”, które będą stanowić poważne zagrożenie dla miłośników trybu PvE (gracz kontra środowisko). W wydzielonej części garażu zawodnicy będą mogli projektować oraz – używając zebranych wcześniej elementów pancerza i uzbrojenia – tworzyć te mechaniczne potwory. Mini „Boss” wysłany na pole bitwy zmierzy się z żywymi przeciwnikami w trybie PvE, w którym w całości będzie kontrolowany przez AI komputera. Za każde wygrane przez Lewiatana starcie z innymi graczami nagrodzony zostanie jego twórca. Właściciel będzie mógł w dowolnym momencie wycofać swojego czempiona z pola bitwy, aby ulepszyć go albo zastąpić całkiem nowym, siejącym jeszcze większy postrach pośród przeciwników.
Crossout
Crossout
Crossout

Warto zaznaczyć, że Lewiatany są wysokopoziomowym elementem Crossout i mogą być tworzone wyłącznie przez graczy, którzy zebrali wystarczająco dużo reputacji oraz doświadczenia w walce lub w drzewku budownictwa dostępnym we frakcji Engineers. Klasy są integralnym elementem Crossout – możemy wybierać spośród Engineers, Scavengers, Lunatics oraz Nomads. Po wyborze jednej z grup, zawodnik może zwiększać swoje doświadczenie bojowe oraz reputację, za co otrzymuje plany bojowe oraz unikatowe dla swojej klasy postaci części, które służą do dalszego doskonalenia pojazdów bojowych.
Crossout
Crossout
Crossout

Aby uzyskać dostęp do zamkniętych beta testów gracze mogą wykupić Early Access Pack, zawierający szereg dodatkowych bonusów, takich jak unikatowe pojazdy bojowe i dodatki estetyczne do nich, nowe zdjęcia profilowe oraz więcej waluty używanej w grze. Kolejną korzyścią będzie przeniesienie wszystkich przedmiotów z Founders Pack do fazy otwartych beta testów, dzięki czemu gracze nie stracą całego otrzymanego dobytku po zakończeniu zamkniętych prób i resecie serwerów. Uczestnicy poprzednich testów otrzymają automatyczny dostęp do zamkniętej bety. Nowi śmiałkowie, którzy nie brali wcześniej udziału w rozgrywce i którzy są zainteresowani dołączeniem do świata gry Crossout, zapraszani są do wysyłania aplikacji zgłoszeniowej znajdującej się na oficjalnej stronie gry, dzięki której mogą uzyskać dostęp do aktualnego etapu rozgrywek.
 
Ze względu na obecnie prowadzone testy, tworzenie własnych materiałów z gry i udostępnianie ich w formie streamingu na żywo wciąż jest niemożliwe.
Crossout
Crossout
Crossout
Crossout

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Crossout - ruszyły beta testy postapokaliptycznego MMO z nowym trybem PvE

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...


Do góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Crossout - ruszyły beta testy postapokaliptycznego MMO z nowym trybem PvE