Gry   »   Aktualności   »   Game of Thrones: A Telltale Games Series - asystent George'a R.R. Martina pomoże przy scenariuszu

Aktualności

rss

Game of Thrones: A Telltale Games Series - asystent George'a R.R. Martina pomoże przy scenariuszu

2014.04.29//  J. Kruczek
Gra o Tron bije kolejne rekordy popularności i prawdopodobnie długo będzie najlepszym serialem w historii telewizji. Podobnie seria powieści Goeorge'a R.R. Martina na podstawie których powstał serial HBO na stałe zapisała się w historii literatury.
Niedługo marka doczeka się pierwszej godnej egranizacji, a przynajmniej na to wskazują dotychczasowe poczynania studia Telltale Games. Deweloper w ostatnim czasie wypuścił fantastyczne gry przygodowe, które przebiły popularnością wszelkie oczekiwania twórców, graczy i specjalistów z branży.
Gra o Tron Gra o Tron...
Gra o Tron ...już niedługo doczeka się...
Gra o Tron ...godnej egranizacji

W grudniu 2013 roku zapowiedziano grę Game of Thrones: A Telltale Games Series. Niestety nie zdradzono żadnych szczegółów na temat produkcji. Dziś również nie poznaliśmy planów dewelopera, ale możemy być spokojni o fabułę i klimat produkcji. Okazało się, że nad scenariuszem będzie czuwał Ty Corey Franck.
Gra o Tron
Gra o Tron
Gra o Tron

Ty Corey Franck jest autorem powieści sci-fi i asystentem George'a R.R. Martina. Współpracował z autorem nad cyklem Pieśń Lodu i Ognia, więc nadaje się doskonale do prac nad scenariuszem gry. Mamy nadzieję, że niedługo Game of Thrones: A Telltale Games Series odsłoni przed nami wszystkie swoje tajemnice. Możliwe, że pierwsza prezentacja nastąpi już podczas czerwcowych targów E3.
Gra o Tron
Gra o Tron
Gra o Tron

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Game of Thrones: A Telltale Games Series - asystent George'a R.R. Martina pomoże przy scenariuszu

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Game of Thrones: A Telltale Games Series - asystent George'a R.R. Martina pomoże przy scenariuszu