Gry   »   Aktualności   »   Game of Thrones: A Telltale Games Series - poznaliśmy zarys fabularny

Aktualności

rss

Game of Thrones: A Telltale Games Series - poznaliśmy zarys fabularny

2014.11.12//  J. Kruczek
Zapowiedź Game of Thrones: A Telltale Games Series zelektryzowała fanów twórczości Goerge'a R.R. Martina. Mistrzowie gier przygodowych postanowili przenieść na ekrany komputerów najbardziej wciągającą sagę fantasy ostatnich lat.
Do tej pory nie znaliśmy żadnych szczegółów na temat fabuły, ale Telltale Games zdradziło rąbka tajemnicy. Gracze wcielą się w pięciu członków rodu Forresterów. Ród ten nie pojawił się w serialu telewizyjnym, ale za to jest dobrze znany czytelnikom. Forresterowie przewijali się na niektórych kartach powieści.
Gra o Tron
Gra o Tron
Gra o Tron

Akcja gry rozpocznie się pod koniec trzeciego sezonu serialu i doprowadzi graczy do końca piątej serii. W czasie rozgrywki będzie można odwiedzić dobrze znane lokacje, jak Mur czy Królewską Przystań. Pojawią się też mniej znane miejsca, jak twierdza Ironrath zajmowana przez ród Forresterów.

Forresterowie zamieszkują północne ziemie Westeros i podlegają Domowi Glover, który zaś stoi po stornie Starków. Rodzina Forresterów posiada mocną pozycję dzięki dostępowi do lasu złożonego z żelaznych drzew. Z ich drewna wykonuje się najmocniejsze konstrukcje i bronie.
Gra o Tron
Gra o Tron
Gra o Tron

Game of Thrones: A Telltale Games Series skupi się na konflikcie Forresterów i rodu Whitehill. Gracze będą musieli pokierować pięcioma bohaterami tak, aby uchronić ród przed zagładą. Game of Thrones: A Telltale Games Series trafi na rynek w sześciu epizodach. Pierwszy odcinek zadebiutuje w tym roku na PC, PS3, PS4, Xbox 360 i Xbox One. Nie zabraknie też wersji na system iOS.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Game of Thrones: A Telltale Games Series - poznaliśmy zarys fabularny

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Game of Thrones: A Telltale Games Series - poznaliśmy zarys fabularny