Gry   »   Aktualności   »   Far Cry 5 nie będzie zawierał lootboksów

Aktualności

rss

Far Cry 5 nie będzie zawierał lootboksów

2018.03.04//  J. Kruczek
Far Cry 5 zapowiada się na kolejna solidna produkcję oferująca wszystko to z czego znana jest seria. Ubisoft zorganizował specjalne pokazy dla pracy nowej odsłony dzięki czemu ujawniono między innymi pomysł wydawcy na dodatkowe zarobki.
W dobie wojny o lootboxy wielu graczy miało obawy o to co wymyśli Ubisoft w przypadku Far Cry 5. Okazuje się, że skrzynki z losową zawartością nie będą dostępne w grze. To dobra wiadomość, choć jak pewnie wszyscy się domyślacie wydawca nie zrezygnował z dodatkowych zarobków.
Far Cry 5
Far Cry 5 Far Cry 5
Far Cry 5

W grze pojawią się mikropłatności. Wiąże się on ze sztabkami srebra ukrytymi w świecie gry. Za nie można zdobyć premiową broń, pojazdy oraz ubrania i kosmetyczne przedmioty. Te sztabki będzie można kupować za prawdziwą gotówkę. Nie wiadomo czy srebra umieszczonego w grze starczy na zdobycie całego sprzętu premium. Jeżeli nie to będzie to oznaczało, że dostęp do wszystkiego będzie wymagał wydawania gotówki. Mamy jednak nadzieję, że mniej majętni gracze otrzymają dostęp do wszystkiego tylko grając.
Far Cry 5
Far Cry 5
Far Cry 5

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Far Cry 5 nie będzie zawierał lootboksów

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Far Cry 5 nie będzie zawierał lootboksów