Gry   »   Aktualności   »   Far Cry 5 nie będzie zawierał lootboksów

Aktualności

rss

Far Cry 5 nie będzie zawierał lootboksów

2018.03.04//  J. Kruczek
Far Cry 5 zapowiada się na kolejna solidna produkcję oferująca wszystko to z czego znana jest seria. Ubisoft zorganizował specjalne pokazy dla pracy nowej odsłony dzięki czemu ujawniono między innymi pomysł wydawcy na dodatkowe zarobki.
W dobie wojny o lootboxy wielu graczy miało obawy o to co wymyśli Ubisoft w przypadku Far Cry 5. Okazuje się, że skrzynki z losową zawartością nie będą dostępne w grze. To dobra wiadomość, choć jak pewnie wszyscy się domyślacie wydawca nie zrezygnował z dodatkowych zarobków.
Far Cry 5
Far Cry 5 Far Cry 5
Far Cry 5

W grze pojawią się mikropłatności. Wiąże się on ze sztabkami srebra ukrytymi w świecie gry. Za nie można zdobyć premiową broń, pojazdy oraz ubrania i kosmetyczne przedmioty. Te sztabki będzie można kupować za prawdziwą gotówkę. Nie wiadomo czy srebra umieszczonego w grze starczy na zdobycie całego sprzętu premium. Jeżeli nie to będzie to oznaczało, że dostęp do wszystkiego będzie wymagał wydawania gotówki. Mamy jednak nadzieję, że mniej majętni gracze otrzymają dostęp do wszystkiego tylko grając.
Far Cry 5
Far Cry 5
Far Cry 5

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Stranger Things - skasowana gra w krótkim fragmencieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Far Cry 5 nie będzie zawierał lootboksów

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Far Cry 5 nie będzie zawierał lootboksów