Gry   »   Aktualności   »   Far Cry New Dawn - Ubisoft zapowiedział kontynuację poprzedniej odsłony

Aktualności

rss

Far Cry New Dawn - Ubisoft zapowiedział kontynuację poprzedniej odsłony

2018.12.08//  J. Kruczek
Far Cry New Dawn został oficjalnie zapowiedziany i ponownie zabierze graczy do Montany. Gra ma być kontynuacją piątej odsłony cyklu. Gracze zostaną rzuceni w świat po zagładzie będącej następstwem wydarzeń z poprzedniej odsłony cyklu.
Na Far Cry New Dawn nie będziemy czekać długo bowiem premierę wyznaczono na 15 lutego 2019 roku. Co ciekawe tytuł został wyceniony na 39,99 dolarów, czyli niepełną cenę za nowe tytuły z górnej półki. Wygląda więc na to, że sam Ubisoft traktuje Far Cry New Dawn jako spore samodzielne rozszerzenie dla Far Cry 5. Z resztą gra skorzysta z dużej części mapy poprzedniej odsłony.
Far Cry New Dawn
Far Cry New Dawn Far Cry New Dawn
Far Cry New Dawn

Gracze stawią czoła grupie agresywnych nomadów rządzonych przez dwie siostry. Co ciekawe w grze ma się pojawić także Joseph Seed, czyli antagonista poprzedniej odsłony. Nie jest jednak znana jego rola w nowej grze.

Postapokaliptyczny świat w Far Cry New Dawn jest inny niż to co znamy z konkurencyjnych produkcji. Gracze trafią do świata przejmowanego przez naturę, co oznacza wiele kolorów. Ważną rolę ma stanowić crafting. Gracze będą musieli tworzyć sobie własne bronie ze znalezionego sprzętu. W efekcie powstaną takie cuda, jak promowana kusza strzelająca piłami. Wkrótce powinny się pojawiać kolejne ciekawe informacje.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Far Cry New Dawn - Ubisoft zapowiedział kontynuację poprzedniej odsłony

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Far Cry New Dawn - Ubisoft zapowiedział kontynuację poprzedniej odsłony