Gry   »   Aktualności   »   Dragon Age 4: Nad grą pracuje szkieletowy zespół

Aktualności

rss

Dragon Age 4: Nad grą pracuje szkieletowy zespół

2018.03.23//  J. Kruczek
Dragon Age 4 zapewne nie prędko trafi do graczy. Jak wiadomo BioWare ma ostatnio kłopoty, a obecnie skupia się na nowej grze mającej być po części produkcją ostatniej szansy dla studia. Obawy o przyszłość Dragon Age podsycił Mike Laidlaw w ostatnim wywiadzie.
Były pracownik BioWare i dyrektor generalny serii Dragon Age opowiedział o stanie produkcji czwartej części przed swoim odejściem. Jak się okazuje Laidlaw miał otrzymać do produkcji szkieletowy zespół programistów. To oznaczało, że prace posuwałyby się niezwykle wolno. Dlatego też dyrektor projektu postanowił odejść ze studia. Uznał, że prace stojące praktycznie w miejscu nie zaszkodzą produkcji i nie będzie lepszego momentu.
Dragon Age Inkwizycja
Dragon Age Inkwizycja Dragon Age Inkwizycja
Dragon Age Inkwizycja

Zdradził też, że pomysł na grę dotyczył pociągnięcia wątków z finału Inkwizycji. Gracze poznali tajemnice Solasa i w dodatku Intruz uzupełnili tę wiedzę, a fabuła skierowała się w oczywistą stronę. Nowa odsłona według pomysłu Laidlawa miała się skupić właśnie na tym wątku i jego kontynuacji.

Wygląda więc na to, że końcem zeszłego roku Dragon Age 4 jeszcze nawet nie raczkował. Oczywiście sytuacja mogła się zmienić, ale BioWare nie ukrywa, że większość sił roboczych przerzucono do rozwoju Anthem. Ta gra według analityków może zadecydować, że legendarne BioWare nie zostanie kolejnym studiem zamkniętym przez EA.
Dragon Age Inkwizycja
Dragon Age Inkwizycja
Dragon Age Inkwizycja

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Power Rangers: Battle for the Grid w pierwszym zwiastunieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Dragon Age 4: Nad grą pracuje szkieletowy zespół

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale KulturaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Dragon Age 4: Nad grą pracuje szkieletowy zespół