Gry   »   Aktualności   »   BioWare pracuje nad nowymi Mass Effect i Dragon Age

Aktualności

rss

BioWare pracuje nad nowymi Mass Effect i Dragon Age

2018.08.05//  J. Kruczek
Nie jest tajemnicą, że BioWare skupia się na produkcji gry Anthem. Ten tytuł jest taktowany przez wielu jako ostatnia szansa na przetrwanie dewelopera po swoistej porażce marek Mass Effect i Dragon Age. Studio postanowiło jednak uspokoić fanów tych ostatnich.
Na oficjalnym blogu studia pojawił się wpis uspokajający graczy. A w nim zawarto informacje, że studio oddelegowało małe zespoły do prac nad nowymi odsłonami serii Mass Effect i Dragon Age. Studio w większości skupia się na Anthem, ale nie ma zamiaru porzucić swoich flagowych marek.
Dragon Age
Dragon Age Dragon Age
Dragon Age

Niewielkie zespoły deweloperów pracują nad fundamentami nowych gier z serii Mass Effect i Dragon Age. Jednak prace są na wczesnym etapie, a samo studio nie jest na razie gotowe na zapowiedzi kolejnych części serii. Zapewne pierwsze oficjalne zapowiedzi otrzymamy po debiucie Anthem.
Z pewnością premiera kolejnych gier z cyklu Mass Effect i Dragon Age nie nastąpi szybko. Niedawno pojawiły się informacje, że projekt kolejnego Dragon Age został zrestartowany. A studio opuścił ojciec serii, Mike Laidlaw. Jeżeli zaś chodzi o Mass Effect to studio stoi przed tytanicznym wysiłkiem. Ostatnia odsłona zawiodła na wielu polach i nie łatwo będzie odzyskać zaufanie fanów.
Dragon Age
Dragon Age
Dragon Age
Dragon Age
Dragon Age
Dragon Age

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Geralt trafił do Monster Hunter: WorldWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
BioWare pracuje nad nowymi Mass Effect i Dragon Age

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale KulturaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   BioWare pracuje nad nowymi Mass Effect i Dragon Age