Gry   »   Aktualności   »   Cyberpunk 2077 - nowe informacje o produkcji RPG CD Projektu

Aktualności

rss

Cyberpunk 2077 - nowe informacje o produkcji RPG CD Projektu

2012.10.19//  J. Kruczek
CD Projekt zdradził nowe szczegóły na temat gry Cyberpunk 2077. Produkcja ma zaserwować sporo atrakcji graczom i zapowiada się na kolejny wielki hit po Wiedźminie. Niezwykły klimat połączy się z otwartym światem i rozwiniętą fabułą.

Główną lokacją ma zostać miasto Night City znane z papierowej wersji Cyberpunka. Ważnym elementem będzie także rzeczywistość wirtualna, którą będą odwiedzali gracze. Projektanci zadbali o rozbudowany edytor postaci pozwalający na całkowite ukształtowanie bohatera. To miła odmiana po Wiedźminie, które z oczywistych względów był pozbawiony tego elementu.
Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077

W świecie gry ma nie zabraknąć pobocznych zadań i rozrywek. Dzięki temu gracz będzie mógł się oderwać od kampanii i zająć innymi zabawami osadzonymi w wirtualnym mieście. Dialogi będą wymagały od graczy dokonania wyborów moralnych,. Te jednak nie będą oczywiste i gracz będzie musiał przemyśleć swoje decyzje. Co ważne nad budową świata Cyberpunk 2077 pracuje zespół oryginalnego autora universum. W ten sposób CD Projekt powinien oddać wszystkie najważniejsze elementy świata.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Cyberpunk 2077 - nowe informacje o produkcji RPG CD Projektu

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Cyberpunk 2077 - nowe informacje o produkcji RPG CD Projektu