Gry   »   Aktualności   »   Cyberpunk 2077 nie będzie grą-usługą. CD Projekt Red zostawia chciwe zagrania innym

Aktualności

rss

Cyberpunk 2077 nie będzie grą-usługą. CD Projekt Red zostawia chciwe zagrania innym

2017.11.20//  J. Kruczek
W ostatnim czasie mikropłatności i traktowanie gier AAA jak usług generujących dodatkowe zarobki stało się plagą rynku. Najdalej w tym kierunku poszły firmy EA i Take-Two, które ostatnio stały się celem ataków graczy wkurzonych na format pay-to-win w grach singlowych.
Niedawno w sieci gracze wyrazili poważne obawy iż Cyberpunk 2077 studia CD Projekt Red także podąży w charakter gry-usługi. Dziś studio postanowiło skomentować te obawy i na Twiterze opublikowało uspokajający wpis.
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Jak twierdzi polski deweloper Cyberpunk 2077 należy traktować jak Wiedźmina 3: Dziki Gon. Tytuł będzie grą RPG stawiającą na historię i potężny interesujący świat. Gracze zaś mogą liczyć, że dostaną to za co zapłacili i nikt nie będzie stosował żadnych chciwych zagrywek. Za pełną cenę dostaniemy tytuł kompletny.
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

W Cyberpunk 2077 pojawi się pewna funkcjonalność sieciowa, która na razie pozostaje tajemnicą. Jednak nie będzie ona w żaden sposób wpływała na rozgrywkę w singlu i nie wymusi na nikim kupowania żadnej dodatkowej zawartości. Doznania z gry mają być kompletne dla każdego gracza, który zakupi swój egzemplarz.

Deweloper stwierdził, że faktycznie jest zainteresowany grami-usługami. Jednak te będą całkowicie oddzielone od głównego trzonu wydawniczego, czyli gier AAA. Przykładem jest Gwint: Wiedźmińska gra karciana, która funkcjonuje sobie oddzielnie i nie ma wpływu na Wiedźmina 3.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Cyberpunk 2077 nie będzie grą-usługą. CD Projekt Red zostawia chciwe zagrania innym

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Cyberpunk 2077 nie będzie grą-usługą. CD Projekt Red zostawia chciwe zagrania innym