Gry   »   Aktualności   »   Crysis 2 z obsługą DirectX 9! Lepsza grafika dopiero po premierze gry

Aktualności

rss

Crysis 2 z obsługą DirectX 9! Lepsza grafika dopiero po premierze gry

2011.03.04//  J. Kruczek
Potwierdziły się informacje dotyczące Crysis 2, które nie dawały spokoju pecetowym graczom. W dniu premiery najnowsze dzieło Crytek Studios w wersji pecetowej będzie oparte jedynie o biblioteki DirectX 9, czyli przeszło sześcioletnią technologię graficzną.
Pierwszy Crysis stanowił rewolucję graficzną i niemal do dziś jest uznawany za jedną z najpiękniejszych gier. Niestety sequel produkcji nie będzie się odznaczał oprawą graficzną, która wytyczy nowe standardy. Konieczność korzystania ze starych bibliotek graficznych wynika z równoczesnego powstawania konsolowych edycji gry. Twórcy chcąc wydać grę równocześnie na wszystkie platformy musieli wykorzystać tą samą technologię do produkcji. W innym wypadku wersja PC zostałaby wydana wiele miesięcy później.
Crysis 2 Crysis 2
Crysis 2 Crysis 2
Crysis 2 Crysis 2


Szczęśliwie Crytek zapowiedział już wsparcie dla DirectX 11, które będzie sukcesywnie wprowadzane po premierze gry. Gracze otrzymają darmowe aktualizacje, które będą podnosiły poziom graficzny. Niestety nie wiadomo, w jakim czasie po premierze zostaną udostępnione patche, choć twórcy zapowiadają, ze nastąpi to szybko. Przypomnijmy, że Crysis 2 zadebiutuje na pecetach i konsolach PS3 i Xbox 360 już 25 marca. Już teraz można składać przedpremierowe zamówienia, które pozwolą na zdobycie Edycji Limitowanej w cenie podstawowej gry.
Crysis 2 Crysis 2
Crysis 2 Crysis 2
Crysis 2 Crysis 2

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Crysis 2 z obsługą DirectX 9! Lepsza grafika dopiero po premierze gry

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale High-Tech

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Crysis 2 z obsługą DirectX 9! Lepsza grafika dopiero po premierze gry