Gry   »   Aktualności   »   Crysis 2 - Crytek oficjalnie rozpoczął prace nad dodaniem DirectX 11

Aktualności

rss

Crysis 2 - Crytek oficjalnie rozpoczął prace nad dodaniem DirectX 11

2011.04.10//  J. Kruczek
Posiadacze Crysisa 2 nadal oczekują dodania wsparcia dla bibliotek DirectX 11. Twórcy w końcu zdecydowali się na oficjalną zapowiedź patcha, który poprawi oprawę wizualną gry, niestety w zapowiedzi pominęli bardzo ważną informację, jaką jest data wydania aktualizacji.
Crytek oficjalnie ogłosił, że prace nad patchem ruszyły pełną parą i programiści wprowadzają pełne wsparcie dla DirectX 11. Studio chce wykorzystać pełne możliwości nowej technologii. Oznacza to, że gra wzbogaci się o wszystkie dobrodziejstwa płynące z nowych bibliotek. Między innymi pojawi się tesselacja, która znacznie poprawi wygląd wszystkich obiektów.
Crysis 2 Crysis 2
Crysis 2 Crysis 2
Crysis 2 Crysis 2


Podstawowa wersja gry korzysta z DirectX 9, który czasy świetności ma już dawno za sobą. Skorzystanie ze starszej technologii było podyktowane równoczesnymi pracami nad wersjami konsolowymi. O wydaniu patcha mówiło się jeszcze przed premierą gry, która od kilku tygodni jest obecna na rynku. Do tej pory twórcy milczeli na temat łatki, ale teraz otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie na temat wsparcia nowymi bibliotekami. Szacuje się, że patch zostanie wprowadzony na rynek w czasie 2-3 miesięcy. Nie pozostaje więc nic innego, jak cierpliwie czekać na premierę aktualizacji, która solidnie podrasuje Crysis 2.
Crysis 2 Crysis 2
Crysis 2 Crysis 2
Crysis 2 Crysis 2

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Crysis 2 - Crytek oficjalnie rozpoczął prace nad dodaniem DirectX 11

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Crysis 2 - Crytek oficjalnie rozpoczął prace nad dodaniem DirectX 11