Gry   »   Aktualności   »   Call of Duty: WWII - beta wielkim rozczarowaniem

Aktualności

rss

Call of Duty: WWII - beta wielkim rozczarowaniem

2017.09.30//  J. Kruczek
Call of Duty: WWII podczas pierwszych zapowiedzi wzbudziło wiele pozytywnych reakcji. Niestety w mijającym tygodniu rozpoczęły się beta testy pecetowej wersji gry i cały czar prysł. Sieć zasypały negatywne recenzje.

Twórcy Call of Duty: WWII pozwolili graczom przetestować liczne tryby i lokacje. I niestety nie przyniosło to dobrego efektu. Rozgrywkę sieciową skrytykowano praktycznie w każdym aspekcie. Dostało się małym lokacjom, braku wierności historycznej, słabemu naśladownictwu Battlefielda 1 czy przestarzałej oprawie graficznej.
Call of Duty: WWII
Call of Duty: WWII Call of Duty: WWII
Call of Duty: WWII

W serwisie Steam pojawiły się tysiące recenzji z czego większość negatywnych. Twórcy strzelili takie babole, jak celowniki kolimatorowe na broni z II Wojny Światowej. Jak widać nad odwzorowaniem realiów pracowali prawdziwi ignoranci. Dostało się także powtarzalnej rozgrywce.

Nie zabrakło problemów z optymalizacją. Te jednak powinny zostać wyeliminowane przed premierą. Gorzej z samym trzonem zabawy, który raczej się już nie zmieni. Na pocieszenie pozostaje kampania fabularna, która powinna stać na nieco lepszym poziomie.
Call of Duty: WWII
Call of Duty: WWII
Call of Duty: WWII
Call of Duty: WWII
Call of Duty: WWII
Call of Duty: WWII

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
No Man's Sky - aktualizacja NEXT w zwiastunieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Call of Duty: WWII - beta wielkim rozczarowaniem

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Call of Duty: WWII - beta wielkim rozczarowaniem