Gry   »   Aktualności   »   Call of Duty: WWII - pierwsze szczegóły kampanii solowej

Aktualności

rss

Call of Duty: WWII - pierwsze szczegóły kampanii solowej

2017.08.10//  J. Kruczek
Call of Duty: WWII powraca do klasyki, czyli działań wojennych na frontach II Wojny Światowej. Właśnie pojawiły się nowe informacje na temat kampanii solowej.

Twórcy gry wyjaśnili między innymi, że kampanii solowej pojawią się swastyki i nazistowskie symbole. Ma to na celu zachowanie jak najlepiej oddanych realiów konfliktu. Znikną one jednak z multiplayera, który luźniej podchodzi do faktów historycznych.
Call of Duty: WWII
Call of Duty: WWII Call of Duty: WWII
Call of Duty: WWII

Kampanię otworzy lądowanie na plaży Omaha. To brutalne starcie stało się symbolem alianckiej ofensywy na Europę opanowaną przez nazistów. Gracze wezmą udział w Operacji Kobra, w bitwie o Las Hurtgen oraz zajmą się takimi misjami, jak pomoc brytyjskim siłom w zatrzymaniu ważnego pociągu niemieckiego.
Call of Duty: WWII
Call of Duty: WWII
Call of Duty: WWII

Jedna z misji nosząca nazwę Wilcze Legowisko skupi się na infiltracji bazy wroga w mundurze wysokiego rangą oficera niemieckiego. Ważne będzie odpowiednie zachowywanie się aby nie zdradzić swojej tożsamości.

Ciekawostką będzie kwatera główna pełniąca rolę sieciowego lobby. W nim będzie się można dzielić osiągnięciami i zdobytymi przedmiotami. Czasem baza będzie atakowana co zmusi gracza do odpierania ataków działkami i karabinami. Call of Duty: WWII zadebiutuje 3 listopada na PC, PS4 oraz Xbox One.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
No Man's Sky - aktualizacja NEXT w zwiastunieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Call of Duty: WWII - pierwsze szczegóły kampanii solowej

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Call of Duty: WWII - pierwsze szczegóły kampanii solowej