Gry   »   Aktualności   »   Call of Duty: Modern Warfare bez trybu zombie. Nowe szczegóły na temat gry

Aktualności

rss

Call of Duty: Modern Warfare bez trybu zombie. Nowe szczegóły na temat gry

2019.06.03//  J. Kruczek
Call of Duty: Modern Warfare ma za zadanie zresetowanie najlepiej ocenianego pod-cyklu serii shooterów. Zapowiedź gry wywołała sporo emocji i fani marki już zacierają ręce na myśl o wirtualnych polach walki inspirowanych współczesnymi realiami. Dziś ujawniono kolejną garść szczegółów na temat gry.
Od lat kolejne odsłony Call of Duty były wzbogacane o tryb zombie, który pokochali gracze. Okazuje się jednak, że w Modern Warfare zabraknie nieumarłych. Powodem braku trybu zombie jest dbałość o realistyczny klimat produkcji. Jacob Minkoff ze studia Infinity Ward zdradził, że deweloper zrezygnował z zombiaków ponieważ burzyły one poważny klimat stawiający na współczesny realizm.
Call of Duty Modern Warfare
Call of Duty Modern Warfare Call of Duty Modern Warfare
Call of Duty Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare będzie obsługiwać cross-play. System matchmakingu będzie przydzielał graczy do grup wykorzystujących konkretne peryferia. I tak gracze używających padów będą trafiali do lobby i innymi użytkownikami padów. Jeżeli gracze korzystający z różnych kontrolerów stworzą drużynę to trafią do lobby mieszanego.

W meczu sieciowym ma uczestniczyć do dwudziestu graczy. Nie wiadomo jednak, czy ta ilość tyczy się wszystkich trybów rozgrywki. Call of Duty: Modern Warfare otrzyma soundtrack przygotowany przez Sarah Schachner. Artystka była wcześniej odpowiedzialna za ścieżki dźwiękowe do Modern Warfare 3 oraz Infinite Warfare. Przypomnijmy, że nowa odsłona serii zadebiutuje 25 października.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Call of Duty: Modern Warfare bez trybu zombie. Nowe szczegóły na temat gry

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale KulturaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Call of Duty: Modern Warfare bez trybu zombie. Nowe szczegóły na temat gry