Gry   »   Aktualności   »   Call of Duty: Modern Warfare będzie pełne przemocy i kontrowersji

Aktualności

rss

Call of Duty: Modern Warfare będzie pełne przemocy i kontrowersji

2019.09.22//  J. Kruczek
Call of Duty: Modern Warfare pojawiło się w bazie organizacji ESRB przyznającej kategorie wiekowe w USA. Dzięki temu poznaliśmy kilka ciekawostek odnośnie tego co zobaczymy w grze.
ESRB przyznało Call of Duty: Modern Warfare kategorię Mature, co oznacza tytuł przeznaczony dla osób powyżej 17 roku życia. Taka ocena jest uzasadniona brutalnymi szczegółami w kampanii fabularnej. Opis organizacji mówi o treści przepełnionej realistyczną przemocą.
Call of Duty: Modern Warfare
Call of Duty: Modern Warfare Call of Duty: Modern Warfare
Call of Duty: Modern Warfare

Gracze w niektórych sekwencjach mają podejmować trudne decyzje. Za przykład podano sekwencję, w której można zagrozić bronią rodzinie przeciwnika w celu powstrzymania terrorystów. Mamy także zobaczyć sceny tortur, czy egzekucję związanego więźnia. W scenkach przerywnikowych pojawią się sceny zamachów przedstawiające w brutalny sposób śmierć niewinnych ludzi.

Opis mówi także o rozgrywce z realistyczną wymianą ognia ubarwioną krzykami bólu czy dużymi rozpryskami krwi. Jak widać Call of Duty: Modern Warfare ma poważnie podejść do pokazania brutalności współczesnej wojny. Przypomnijmy, że najnowsza odsłona cyklu zadebiutuje na rynku 25 października i będzie dostępna na PC, PS4 oraz Xbox One.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Call of Duty: Modern Warfare będzie pełne przemocy i kontrowersji

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Call of Duty: Modern Warfare będzie pełne przemocy i kontrowersji