Gry   »   Aktualności   »   Borderlands: The Secret Armory of General Knoxx - dziś premiera w Xbox Live

Aktualności

rss

Borderlands: The Secret Armory of General Knoxx - dziś premiera w Xbox Live

2010.02.23//  J. Kruczek
Fani gry Borderlands mogą sie cieszyć, już dziś zadebiutuje w usłudze Xbox Live nowe rozszerzenie do gry The Secret Armory of General Knoxx. Na razie dodatkiem będą mogli się cieszyć posiadacze konsoli Xbox 360, ale już w najbliższy czwartek, czyli 25 lutego rozszerzenie trafi do dystrybucji na konsolę Playstation 3 oraz na komputery PC.
The Secret Armory of General Knoxx będzie największym z dotychczas wydanych dodatków do Borderlands. Sam obszar oddany do dyspozycji graczy będzie dwukrotnie większy od wyspy Dr. Neda, która rozmiarem zachwyciła wszystkich. Historia przedstawiona w nowym rozszerzeniu będzie kontynuacją podstawowej fabuły. W rozszerzeniu znajdą się nowe typy broni oraz pojazdów, w tym jednego, którym może się przemieszczać jednocześnie czterech graczy. Cały nowy ekwipunek ma pomóc w walce z potężniejszymi przeciwnikami, którzy zostaną wyposażeni w nowy system inteligencji.
Borderlands Borderlands
Borderlands Borderlands
Borderlands Borderlands

Najważniejszym usprawnieniem w dodatku będzie powiększony poziom doświadczenia. Teraz gracze będą mogli rozwinąć swoją postać do 61 poziomu. Takie rozwiązanie nadaje sens dalszej grze w Borderlands i niewątpliwie przedłuży życie gry. Warto nadmienić, że gra Borderlands znalazła już przeszło 3 miliony nabywców i jest jedną z najlepiej sprzedających sie pozycji na rynku gier. Wszystko dzięki umiejętnemu połączeniu gry FPP i klasycznego RPG.
Borderlands Borderlands
Borderlands Borderlands
Borderlands Borderlands

Rozszerzenie The Secret Armory of General Knoxx na Xboxa 360 wyceniono na 800 punktów MS. W przypadku pozostałych platform możemy się spodziewać cen na poziomie 30 złotych. Dokładne ceny poznamy już w czwartek, gdy dodatek będzie miał oficjalną premierę na Playstation 3 i PC.
Borderlands Borderlands
Borderlands Borderlands
Borderlands Borderlands

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Borderlands: The Secret Armory of General Knoxx - dziś premiera w Xbox Live

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Borderlands: The Secret Armory of General Knoxx - dziś premiera w Xbox Live