Gry   »   Aktualności   »   Borderlands 2 - szczegóły dodatku Mr Torgue's Campaign of Carnage

Aktualności

rss

Borderlands 2 - szczegóły dodatku Mr Torgue's Campaign of Carnage

2012.11.18//  J. Kruczek
Dopiero co zostało ujawnione rozszerzenie Mr Torgue’s Campaign of Carnage do Borderlands 2, a już możemy się cieszyć szczegółami publikacji. W sieci pojawił się opis sporej części elementów, jakie znajdziemy w dodatku.
Fabuła rozszerzenia będzie się skupiać wokół nowo odkrytej krypty w centrum jednego z kraterów. Wejście do lokacji będzie możliwe po odbyciu specjalnego rytuału, który ma wykonać czempion Pandory. Korporacja Torgue postanawia zorganizować turniej mający wyłonić ów czempiona. Zostanie on rozegrany na specjalnej arenie.
Borderlands 2 Borderlands 2
Borderlands 2 Borderlands 2
Borderlands 2 Borderlands 2

Turniej złoży się dla gracza na kilka ciekawych misji przerywanych zadaniami Circles of Slaughter. Polegają one na odpieraniu kolejnych fal wrogów. Przeciwnicy w większej mierze zostali oparci o istoty z podstawowej gry. Nie oznacza to jednak nowych wrogów. Pojawią się między innymi potężni bossowie. Gracze zmierzą się np. z Pyro Petem jeżdżącym na opancerzonym motorze oraz z mechanicznym dinozaurem Badassaurus Rex.
Starcia mają się skupić na spektakularnych bitwach. Ciekawostką będzie wprowadzenie nowej waluty Token Torgue. Tylko ona będzie obsługiwana przez bankomaty w okolicy krateru. Pozwoli ona też na zakup specjalnych broni korporacji Torgue. W rozszerzeniu pojawią się też znane postaci, jak Tannis, Moxxi oraz Tiny Tina. Przypomnijmy, że premiera nastąpi już 20 listopada na wszystkich platformach.
Borderlands 2 Borderlands 2
Borderlands 2 Borderlands 2
Borderlands 2 Borderlands 2

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Borderlands 2 - szczegóły dodatku Mr Torgue's Campaign of Carnage

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Borderlands 2 - szczegóły dodatku Mr Torgue's Campaign of Carnage