Gry   »   Aktualności   »   Birds of Steel - nowy zwiastun z targów Tokyo Game Show

Aktualności

rss

Birds of Steel - nowy zwiastun z targów Tokyo Game Show

2011.09.19//  J. Kruczek
Birds of Steel będzie kolejną grą lotniczą skierowaną do miłośników II Wojny Światowej. Produkcja Gaijin Entertainment pozwoli po raz kolejny wziąć udział w największych bitwach lotniczych jednej z największych wojen w historii ludzkości. Twórcy gry korzystając z udziału w targach Tokyo Game Show zaprezentowali nowy zwiastun gry.
Birds of Steel prezentuje się wyśmienicie i fani serii IL-2 Sturmovik nie powinni być zawiedzieni. Gracze zmierzą się z 20 misjami wchodzącymi w skład 8 kampanii. W wirtualnym hangarze znajdziemy przeszło 100 historycznych maszyn, które zostały wiernie odwzorowane zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Każda z kampanii posiada wyselekcjonowaną ilość maszyn odpowiadających danemu obszarowi działań.
Birds of Steel Birds of Steel
Birds of Steel Birds of Steel
Birds of Steel Birds of Steel


Gra ma być bardziej realistyczna niż poprzednie produkcje studia. Między innymi pojawią się warunki atmosferyczne, które będą wpływały na losy powietrznych starć. Uszkodzenia maszyn będą wpływały zarówno na wygląd maszyn, jak i na ich możliwości techniczne. Birds of Steel zadebiutuje na początku przyszłego roku na konsolach Xbox 360 i Playstation 3.

Birds of Steel Birds of Steel
Birds of Steel Birds of Steel
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Birds of Steel - nowy zwiastun z targów Tokyo Game Show

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Birds of Steel - nowy zwiastun z targów Tokyo Game Show