Gry   »   Aktualności   »   Birds of Steel - twórcy IL-2: Sturmovik zaprezentowali nowy symulator lotniczy

Aktualności

rss

Birds of Steel - twórcy IL-2: Sturmovik zaprezentowali nowy symulator lotniczy

2011.05.27//  J. Kruczek
Fani gier lotniczych, a w szczególności twórczości studia Gaijin Entertainment mają spore powody do radości. Deweloper nawiązał współpracę z japońskim koncernem Konami, a owocem współpracy będzie gra Birds of Steel.
Twórcy gier IL-2 Sturmovik: Birds of Prey i Apache: Air Assault ponownie wzięli na tapetę myśliwce z II Wojny Światowej i zaprojektowali solidną grę lotnicza. Birds of Steel jest praktycznie kontynuacją Birds of Prey, tylko pod skrzydłami nowego wydawcy. Gra będzie oferowała możliwość poprowadzenia jednego z ponad stu samolotów w dwudziestu misjach. Zadania będą zarówno oparte na historycznych bitwach, jak i całkowicie wymyślone przez twórców gry.
Birds of Steel Birds of Steel
Birds of Steel Birds of Steel
Birds of Steel Birds of Steel

Birds of Steel będzie posiadać dopracowaną grafikę, która wiernie odda wszystkie maszyny oraz pola walk. Sporą atrakcją będą między innymi dynamiczne warunki atmosferyczne. Co do lokacji, to w trakcie rozgrywki gracze będą walczyć zarówno nad Europą, jak i Atlantykiem oraz wyspami na Pacyfiku. Twórcy przygotowali bogaty wachlarz ustawień realizmu, dzięki czemu każdy dostosuje sterowanie do własnych predyspozycji.
Przygotowano również niezłe smaczki dla fanów opcji sieciowych. Przede wszystkim każdą misję będzie można przejść w kooperacji ze znajomymi. Pojawią się również tryby online przypominające wielkie bitwy powietrzne. Te zaś będą miały wpływ na wygląd wirtualnego świata, który będzie się zmieniał po każdej rozegranej bitwie. Spory wpływ na rozgrywkę mają mieć aspekty ekonomiczne oraz technologiczne, których szczegółów niestety jeszcze nie zdradzono. Birds of Steel powstaje z myślą o Playstation 3 oraz Xboxie 360. Twórcy potwierdzili jednak prace nad pecetową edycją, która zostanie wydana pod szyldem innego wydawcy.

Birds of Steel Birds of Steel
Birds of Steel Birds of Steel
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Birds of Steel - twórcy IL-2: Sturmovik zaprezentowali nowy symulator lotniczy

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Birds of Steel - twórcy IL-2: Sturmovik zaprezentowali nowy symulator lotniczy