Gry   »   Aktualności   »   Anthem nie wpłynie na kolejne odsłony Dragon Age i Mass Effect

Aktualności

rss

Anthem nie wpłynie na kolejne odsłony Dragon Age i Mass Effect

2018.09.06//  J. Kruczek
Studio BioWare niemal w całości poświęca się produkcji gry Anthem. A to budzi poważne obawy graczy o przyszłość serii Dragon Age i Mass Effect. Casey Hudson postanowił uspokoić fanów.
Studio BioWare jest znane z wysokobudżetowych gier RPG. Temu deweloperowi zawdzięczamy jedne z najlepszych gier tego gatunku. Niestety Anthem jest sieciowym shooterem w stylu Destiny. Produkcja stawia nacisk na zupełnie inne elementy niż poprzednie tytuły studia. I to budzi poważne obawy.
Mass Effect: Andromeda
Mass Effect: Andromeda Mass Effect: Andromeda
Mass Effect: Andromeda

Wiele graczy obawia się, że ta gra mocno wpłynie na serie Dragon Age i Mass Effect. Nikt nie chce, aby te zmieniły się w proste tytuły pozbawione rozbudowanych dialogów i rozwoju postaci. Już Mass Effect: Andromeda szedł w złym kierunku.
Główny menadżer BioWare opublikował wpis, w którym uspokaja graczy. Zapewnia, że gdy będą projektowane kolejne odsłony Dragon Age i Mass Effect to zostaną tak wykonane, jak powinny być wykonane te gry. Jak podkreśla Anthem jest czymś zupełnie innym, ale nie wpłynie na kształt serii gier RPG. Oczywiście pozwoli zespołowi zdobyć nowe doświadczenia i umiejętności.
Mass Effect: Andromeda
Mass Effect: Andromeda
Mass Effect: Andromeda

Anthem zadebiutuje 22 lutego 2019 roku na PS4, Xbox One i PC. Ciężko powiedzieć, czy ta gra będzie skazana na sukces. Większość głosów boi się, że może ona być gwoździem do trumny BioWare. Mimo to od pewnego czasu docierają informacje, że małe zespoły już pracują nad kolejnymi odsłonami flagowych serii studia.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Anthem nie wpłynie na kolejne odsłony Dragon Age i Mass Effect

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

  • Wybór materaca nigdy nie powinien być kwestią przypadku. Nowoczesne produkty pozwalają poprawić...

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Anthem nie wpłynie na kolejne odsłony Dragon Age i Mass Effect