Gry   »   Aktualności   »   Wiedźmin Gra Przygodowa - niezwykła planszówka w wersji fizycznej i mobilnej

Aktualności

rss

Wiedźmin Gra Przygodowa - niezwykła planszówka w wersji fizycznej i mobilnej

2014.01.10//  J. Kruczek
Wiedźmin stał się najbardziej rozpoznawalnym polskim towarem eksportowym na rynku gier. Dwie odsłony RPG zyskały dużą popularność, a trzecia mimo iż nie ma jeszcze daty premiery to już wzbudza wielkie emocje.
Oczekiwanie na Dziki Gon powinna nam umilić gra Wiedźmin Gra Przygodowa. Ta produkcja nie jest grą komputerową, ale dostarczy niemniej rozrywki. CD Projekt RED zaprezentował pierwszy zwiastun i szczegóły na temat nowej gry planszowej. Pozwoli ona zagłębić się w fantastyczny świat z pomocą wyobraźni.
Wiedźmin Gra Przygodowa Wiedźmin Gra Przygodowa...
Wiedźmin Gra Przygodowa ...przenosi fantastyczny świat...
Wiedźmin Gra Przygodowa ...w sferę wyobraźni

Planszówka została osadzona w świecie Andrzeja Sapkowskiego i przedstawi liczne przygody czwórki bohaterów: Geralta, czarodziejki Triss Merigold, Jaskiera oraz krasnoluda Yarpena Zigrina. Zabawa będzie polegała na odbywaniu niezwykłych przygód, polowaniu na potwory, czy rozwiązywaniu zagadek.

W trakcie zabawy napotkamy postaci z książek oraz gier. Co więcej dzięki kartom przygód za każdym razem gra będzie przebiegała inaczej. Wiedźmin Gra Przygodowa jest przeznaczona dla 2-4 osób i choć mogą one ze sobą współpracować to na końcu zwycięzca jest tylko jeden. Podstawowa partia powinna trwać około 2 godzin. Zasady mają być proste, choć gra zaoferuje sporą głębię fabuły.

Wiedźmin Gra Przygodowa
Wiedźmin Gra Przygodowa
W zależności od postaci konieczne będzie zastosowanie specjalnych taktyk. Geralt polega głównie na sile i zwinności. Triss rozwiązuje problemy magią podczas gdy Jaskier używa dyplomacji. Yarpen zaś może wezwać krasnoludzką brać. Wiedźmin Gra Przygodowa ma jeszcze jedna ważną cechę. Oprócz klasycznej planszówki w wydaniu pudełkowym, na rynek trafią mobilne wersje gry. Oznacza to, że gracze będą mogli zagrać w nowe przygody Geralta i spółki na tabletach z systemem Android oraz iOS. Niestety data premiery żadnej z wersji nie jest jeszcze znana.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Wiedźmin Gra Przygodowa - niezwykła planszówka w wersji fizycznej i mobilnej

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Wiedźmin Gra Przygodowa - niezwykła planszówka w wersji fizycznej i mobilnej