Gry   »   Gry na konsole   »   Wet, ratuj świat z seksowną Rubi

Gry na konsole

rss

Wet, ratuj świat z seksowną Rubi

2009.07.22//  J. Kruczek
 Jaki jest przepis na dobrze sprzedającą się grę? Masa akcji, w której główną bohaterką jest seksowna, młoda kobieta prezentująca swoje walory podczas masakrowania kolejnych zastępów rywali. Jak do tego dodamy scenariusz napisany przez profesjonalistów odpowiedzialnych za serial "24 godziny" to szykuje się nie lada hit. Czy ten przepis się sprawdzi przekonamy się we wrześniu 2009.
 
Wet, to gra o przygodach młodej agentki rządowej Rubi. Zadaniem gracza będzie wykonywanie zadań zleconych przez tajną organizacje rządową. W grze można odczuć zlepek wielu różnych tytułów, które już są obecne na rynku. Najbardziej w oczy rzuca się krzyżówka Tomb Raider i Prince of Persia, czyli efektowne pojedynki w wykonaniu seksownej agentki. Rubi posiada szeroki wachlarz broni, którymi będzie mogła wyrządzić krzywdę rywalom. Od pistoletów, przez karabiny po samurajski miecz nieodzownie kojarzący się z filmem Kill Bill.
 


Twórcy gry postarali się o jak najlepsze graficzne przedstawienie świata. Otocznie zostało dokładnie wymodelowane a postacie w grze wyglądają bardzo naturalnie. W szczególności Rubi poświęcono dużo uwagi. Dzięki czemu młoda agentka prezentuje sie bardzo naturalnie i w każdej sytuacji cieszy oko gracza. Postarano się także o jak największą interakcję z otoczeniem. Rubi może niszczyć niektóre elementy otoczenia, dzięki czemu może wyeliminować wrogów regałem, któremu przestrzeli podpory.
 
Wet zapowiada się na bardzo interesująca grę akcji. Ciekawy scenariusz i bardzo ładna grafika dają szanse przygodom Rubi zagościć no dłużej w domach graczy. Gra zostanie wydana wyłącznie z myślą o konsolach Sony Playstation 3 i Xbox 360.
 
Wet Wet
Wet Wet
Wet Wet
Wet Wet
Wet Wet
Wet Wet
Wet Wet
Wet Wet
Wet Wet

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Wet, ratuj świat z seksowną Rubi

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Gry na konsole   »   Wet, ratuj świat z seksowną Rubi