Gry   »   Aktualności   »   Warface ma już przeszło 5 milionów graczy. Wkrótce premiera zachodniej wersji

Aktualności

rss

Warface ma już przeszło 5 milionów graczy. Wkrótce premiera zachodniej wersji

2012.11.25//  J. Kruczek
Warface jest darmową grą FPP od studia Crytek. Produkcja jeszcze się nie doczekała anglojęzycznej wersji, ale szanse na zachodnią premierę znacznie wzrastają. W samej Rosji gra znalazła już przeszło 5 milionów graczy.
Wyniki gry są rewelacyjne, a dotyczą tylko jednego kraju. Warface szybko się spodobało graczom. Wystarczył miesiąc do przekroczenia liczby miliona czynnych graczy. Wraz z ogłoszeniem liczby graczy zdradzono, że serwery zachodnie powinny się pojawić na przełomie grudnia i stycznia. Crytek zapewnia, że chce przeprowadzić premierę gry tej zimy i to stanowisko nie ulegnie zmianie.
Warface Warface
Warface Warface
Warface Warface


Warface oferuje kilka form rozgrywki. Gracze mogą walczyć między sobą, bądź też łączyć siły w walce ze wspólnym wrogiem. Produkcja nie odbiega od innych gier sieciowych. Oznacza to obecność kilku klas postaci i wielu rodzajów broni. Twórcy planują jeszcze jedną ważną atrakcję. Codziennie ma być publikowane bardzo trudne zadanie, które po 24-godzinach otrzyma standardowy poziom trudności. W ten sposób codziennie będzie czekała na graczy bardzo wymagająca misja.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Warface ma już przeszło 5 milionów graczy. Wkrótce premiera zachodniej wersji

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Warface ma już przeszło 5 milionów graczy. Wkrótce premiera zachodniej wersji