Gry   »   Aktualności   »   Tropico 4 - zabawa w dyktatora opóźniona! Jest pierwszy zwiastun

Aktualności

rss

Tropico 4 - zabawa w dyktatora opóźniona! Jest pierwszy zwiastun

2011.03.06//  J. Kruczek
Świat opanowała fala obalania dyktatorów i brutalnych reżimów, tymczasem studio Haemimont Games szykuje kolejną cześć serii Tropico, w której wcielimy się we władcę tropikalnej wyspy. Impreza GDC 2011 przyniosła pierwszy trailer produkcji i informacje o opóźnieniu premiery.
Wcześniej twórcy zapowiadali premierę na drugi kwartał bieżącego roku, jednak produkcja napotkała małe problemy i rynkowy debiut zapowiedziano na sierpień 2011. Programiści chcą dopracować Tropico 4 w każdym calu i oddać na rynek solidną grę, która dostarczy mnóstwo zabawy. Co ważne sierpniowa premiera dotyczy zarówno wersji pecetowej, jak i tej przeznaczonej na Xboxa 360.
Tropico 4 Tropico 4
Tropico 4 Tropico 4
Tropico 4 Tropico 4


Podobnie, jak w poprzednich częściach, tak i w Tropico 4 wcielimy się w dyktatora tropikalnej wyspy. Zadaniem gracza będzie rozwój małego państwa i stworzenie z niego tropikalnej potęgi. Cel można osiągnąć prowadząc politykę demokracji, bądź wziąć mieszkańców w dyktatorską garść. Kampania będzie się składać z dwudziestu misji rozgrywanych na dziesięciu mapach. W rozwoju państwa będą przeszkadzały kataklizmy takie, jak huragany, wulkany czy trzęsienia ziemi. Całość zostanie oddana w ładnej grafice, cieszącej oko tropikalnymi krajobrazami.

Tropico 4 Tropico 4
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Tropico 4 - zabawa w dyktatora opóźniona! Jest pierwszy zwiastun

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Tropico 4 - zabawa w dyktatora opóźniona! Jest pierwszy zwiastun