Gry   »   Aktualności   »   Total War: Three Kingdoms - nowa odsłona serii zabierze nas do Chin

Aktualności

rss

Total War: Three Kingdoms - nowa odsłona serii zabierze nas do Chin

2018.01.11//  J. Kruczek
Total War: Three Kingdoms będzie kolejna odsłoną kultowej serii strategii. Nowa odsłona została właśnie zapowiedziana przez firmę Sega i zgodnie z oświadczeniem wydawcy zagramy jesienią tego roku.
Total War: Three Kingdoms trafi na komputery PC jesienią tego roku i przeniesie nas do starożytnych Chiin. Gracze będą się musieli odnaleźć w czasach gdy Państwo Środka było podzielone na trzy królestwa rywalizujące między sobą o dominację. Ponownie za produkcję odpowiada studio Creative Assembly.
Total War: Three Kingdoms
Total War: Three Kingdoms Total War: Three Kingdoms
Total War: Three Kingdoms

Akcja gry rozpoczyna się w 190 roku naszej ery u schyłku dynastii Han. Upadek panującego rodu doprowadził do podziału cesarstwa na trzy królestwa. Jest to jeden z najważniejszych okresów historycznych w dziejach Chin. Wydarzenia rozgrywające się w tych czasach spisano w powieści Legenda Trzech Królestw, która inspirowała wielu twórców gier oraz filmów. Szczegóły produkcji dopiero zostaną zdradzone, ale raczej nie spotkamy się z rewolucją, a z rozwinięciem sprawdzającej się doskonałej mechaniki serii Total War.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Metro Exodus - klimatyczne introWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Total War: Three Kingdoms - nowa odsłona serii zabierze nas do Chin

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Total War: Three Kingdoms - nowa odsłona serii zabierze nas do Chin