Gry   »   Aktualności   »   Tony Hawk's Pro Skater 5 - nowa odsłona serii oficjalnie zapowiedziana

Aktualności

rss

Tony Hawk's Pro Skater 5 - nowa odsłona serii oficjalnie zapowiedziana

2015.05.07//  J. Kruczek
Tony Hawk's Pro Skater 5 będzie nową odsłoną kultowej serii. Oficjalna zapowiedź gry miała miejsce na łamach magazynu Game Informer, dzięki czemu od razu poznaliśmy część szczegółów na jej temat.
Przede wszystkim Tony Hawk's Pro Skater 5 ma być powrotem do korzeni. Twórcy postawili na rozwiązania, które w minionej dekadzie zapewniły serii popularność. Gra zadebiutuje w tym roku na konsole Playstation 3 i 5 oraz na Xboxa 360 i One.
Tony Hawk's Pro Skater 5
Tony Hawk's Pro Skater 5 Tony Hawk's Pro Skater 5
Tony Hawk's Pro Skater 5

Niestety twórcy nie zdradzili czy będziemy mieli do czynienia z dużą pudełkową grą, czy tez tytułem dostępnym cyfrowo. Mimo to fani marki ucieszą się z powrotu Tony'ego na rynek. Do tej pory gra pojawiała się w nieoficjalnych doniesieniach.

Za Tony Hawk's Pro Skater 5 odpowiada studio Robomodo z Chicago. Deweloper ma na koncie ostatnie odsłony w tym uznaną za najgorszą Tony Hawk: Ride. Tym razem jednak powrócono do pierwotnej koncepcji sterowania padem. Gracze wykonają szereg misji i wyzwań na wielu arenach.

Tony Hawk's Pro Skater 5
Na mapach znajdą się power-upy, a całość będzie całkowicie zręcznościowa. W niektórych etapach będzie można rzucać przedmiotami do celu z pokładu deski. Avatarami graczy mają być znani skateboarderzy jak: Tony Hawk, Nyjah Huston, Aaron Homoki, Ishod Wair, Riley Hawk, Lizzie Armanto, Chris Cole, David Gonzalez, Leticia Bufoni oraz Andrew Reynolds. Całość uzupełni edytor skateparków, którymi można się podzielić z innymi graczami. Teraz czekamy na pierwsze filmy z rozgrywki. Data premiery pozostaje nieznana, ale ma ona mieć miejsce w tym roku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Tony Hawk's Pro Skater 5 - nowa odsłona serii oficjalnie zapowiedziana

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Tony Hawk's Pro Skater 5 - nowa odsłona serii oficjalnie zapowiedziana