Gry   »   Aktualności   »   Titanfall bez opóźnień na PC i z kompatybilnością dla starszych Windowsów

Aktualności

rss

Titanfall bez opóźnień na PC i z kompatybilnością dla starszych Windowsów

2013.11.05//  J. Kruczek
Titanfall w wersji pecetowej ma złamać kilka panujących ostatnio trendów. Przede wszystkim produkcja ukaże się w tym samym czasie co edycje przeznaczone dla Xboxów. Deweloper nie przewiduje żadnych opóźnień pecetowej wersji, co ostatnimi czasy stało się branżową tradycją.
Studio Respawn Entertainment utrzymuje równe prace nad wszystkimi wersjami gry i zarówno pecetowa edycja, jak i te na Xboxa One i 360 pojawią się na rynku dokładnie 13 marca 2014 roku. To spora niespodzianka patrząc na działania innych deweloperów i wydawców, którzy z uporem maniaka odsuwają pecetowe premiery od tych konsolowych.
Titanfall
Titanfall Titanfall
Titanfall


Kolejnym zaskakującym faktem będzie kompatybilność z systemami Windows. Gra wychodzi pod szyldem Microsoftu, więc wszyscy założyli, że jedynym słusznym i kompatybilnym systemem będzie Windows 8. Tymczasem deweloper zdradza, że Titanfall działa na starszych wersjach systemu Microsoftu. Nie wiemy co prawda, czy produkcja odpali na XP, ale powinna bez problemów śmigać na Viście i Siódemce.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Titanfall bez opóźnień na PC i z kompatybilnością dla starszych Windowsów

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Titanfall bez opóźnień na PC i z kompatybilnością dla starszych Windowsów