Gry   »   Aktualności   »   The Walking Dead: The Final Season - premiera pierwszego epizodu

Aktualności

rss

The Walking Dead: The Final Season - premiera pierwszego epizodu

2018.08.15//  J. Kruczek
The Walking Dead: The Final Season jest zwieńczeniem serii przygodówek studia Telltale Games. Na rynek trafił właśnie pierwszy epizod finałowego sezonu, więc gracze mogą ruszyć ku zakończeniu historii.
Przygodowa gra trafiła na komputery PC oraz konsole Playstation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Niestety na żadnej z platform nie pojawiła się polska wersja językowa. W ostatnim sezonie mamy otrzymać cztery odcinki, ale nie zdradzono kiedy zadebiutują kolejne epizody.
The Walking Dead: The Final Season
The Walking Dead: The Final Season The Walking Dead: The Final Season
The Walking Dead: The Final Season

Co ciekawe twórcy zrezygnowali z wersji mobilnych gry. Deweloper skupił się na platformach domowych, aby zapewnić lepszą oprawę graficzną. The Walking Dead: The Final Season doczekał się już pierwszych recenzji. I te pokazują, że mamy do czynienia z solidnym rzemieślniczym tworem.

Recenzenci narzekają na wolne tempo oraz brak niespodzianek. Za to podkreślają, że świetne zakończenie zwiastuje godny finał. Na plus zaliczają także grafikę, która poprawiła się względem poprzednich gier studia. Na koniec warto podkreślić, że The Walking Dead: The Final Season jest ostatnią grą studia na silniku Telltale Tool. Technologia jest już zbyt zacofana i kolejne produkcje studia powstaną w oparciu o silnik Unity.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Sniper Elite V2 Remastered w pierwszym zwiastunieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
The Walking Dead: The Final Season - premiera pierwszego epizodu

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

  • Tak, to prawda: kobiety uwielbiają męski zapach! Ile to entuzjastycznych rozmów i zwierzeń w...

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   The Walking Dead: The Final Season - premiera pierwszego epizodu