Gry   »   Aktualności   »   The Sims 4 znoszą ograniczenia płci. Mała rewolucja w gamingu

Aktualności

rss

The Sims 4 znoszą ograniczenia płci. Mała rewolucja w gamingu

2016.06.04//  J. Kruczek
The Sims 4 są już na rynku od dłuższego czasu i nikt po grze nie spodziewał się specjalnych rewolucji. Kolejne dodatki pojawiają się zwykłym rytmem, a ciągłe aktualizacje dbają o atrakcje dla graczy. I to właśnie najnowsza aktualizacja okazała się rewolucją.

The Sims 4 za sprawą najnowszej łatki kończy z podziałem na płeć. Oczywiście nie dosłownie, ponieważ nadal wybierzemy to czy gramy kobietą czy mężczyzną. Jednak zniesione zostaną ograniczenia płci. To oznacza, że każdy gracz będzie mógł poprowadzić swoją postać w pełnej swobodzie.
The Sims 4
The Sims 4 The Sims 4
The Sims 4

Teraz gracze będą mogli tworzyć simy o cechach płci przeciwnej. Określać upodobania do ubioru nie tylko w zakresie mody danej płci, a nawet określać, czy postać może zachodzić w ciąże, bądź czy może się załatwiać na stojąco czy siedząco. W efekcie twórcy gry dali możliwość tworzenia postaci transseksualnych, co jest sporą rewolucją.

The Sims 4
Zniesiono też ograniczenia w kwestiach ubioru, co oznacza, że simka może nosić męskie buty i garnitur, a sim będzie mógł ubierać sukienki. Jak przyznają sami twórcy aktualizacja nie jest żadną manifestacją, ale kolejnym krokiem w odwzorowaniu rzeczywistości. Teraz kolejne mniejszości będą miały możliwość wyrażenia siebie w The Sims 4.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
The Sims 4 znoszą ograniczenia płci. Mała rewolucja w gamingu

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   The Sims 4 znoszą ograniczenia płci. Mała rewolucja w gamingu